לוגו חברת Xiaomi

הראוטרים החדשים של Xiaomi מגיעים לישראל!

קבוצת המילטון, יבואנית מותג Xiaomi בישראל משיקה את הראוטרים החדשים של החברה מסדרת Xiaomi Mi Router

לאחר שהביאה לארץ מספר לא קטן של מוצרים חכמים מבית המותג Xiaomi מביאה קבוצת המילטון היבואנית הרשמית מגוון רחב של ראוטרים חדשים בסדרת Mi Router לצד שלל מוצרים חדשים.

סדרת הראוטרים החדשה של שיאומי שתגיע לישראל תכלול כ-3 דגמים, כאשר ישנו דגם הדגל של הסדרה לצד שני דגמים נוספים ומוזלים יותר.
ראוטר הדגל של הסדרה הוא ה-Xiaomi Mi AIoT Router AC2350. מדובר בראוטר חזק המתאים לבתים בהם ישנו שימוש רחב באינטרנט מכמות רחבה של מכשירים בו זמנית. הראוטר החדש של שיאומי יציע מהירות גלישה אלחוטית מהירה במיוחד בתדרי 2.4GHz וכן 5GHz במהירות של עד כ-2183Mbps. כמו כן הראוטר תומך באפשרויות חיבור רחבות של עד כ-128 מכשירים בו זמנית, החל ממחשבים ועד לסמארטפונים וטאבלטים.

מעבר לכך הראוטר יציע כ-7 אנטנות חכמות ורב כיווניות על מנת שקליטת הרשת תהיה איכותית וחזקה בכל רחבי הבית ללא בעיות קליטה. כמו כן היות ומדובר בראוטר חכם המסוגל לקלוט ולשדר רשת למספר רחב של מכשירים בו זמנית, מדובר בראוטר אידילי במיוחד לבתים העושים שימוש בשלל מוצרים חכמים המצריכים בין היתר חיבור אינטרנטי קבוע וזמין. כמו כן הראוטר עצמו ניתן לשליטה מלאה באמצעות אפליקציית Mi WiFi.

מעבר לאפשרויות החיבור האלחוטיות הראוטר יציע כ-3 מחברי LAN לצד מחבר WAN בחיבור RJ-45, כך שניתן לחבר את הראוטר למספר מוצרים באופן קווי כגון טלוויזיות חכמות, מחשבים או כל מוצר אחר הזקוק למהירות רשת גבוהה ועמידה יותר.

ראוטר חכם שיאומי

לצד ראוטר הדגל החדש יושקו בישראל שני דגמים מוזלים יותר, ה-Mi Router A4 וה-Mi Router 4C. הראוטרים יגיעו עם 4 אנטנות לכיסוי מירבי בבית, יהיו ניתנים לשליטה באמצעות אפליקציית Mi WiFi ויספקו מהירות הורדה גבוהה של עד כ-1200Mbps בהתאם לדגם הנרכש ועוד.

בנוסף לסדרת הראוטרים משיקה קבוצת המילטון בישראל את מצלמת האבטחה החדשה של שיאומי המשווקת תחת מותג IMILAB השייך לחברות האקו-סיסטם של שיאומי. המצלמה החדשה שתושק היא ה-IMILAB Security Camera EC2.
המצלמה החדשה תציע אפשרויות חיבור אלחוטיות מלאות הודות לסוללה מובנית בנפח של כ-5100mAh שתוכל לספק עד לכ-4 חודשי שימוש מלאים בין טעינות.

הודות לכך שניתן להשתמש במצלמה ללא צורך בחיבור קבוע לחשמל, המצלמה מתאימה גם לשימוש חיצוני ולא רק לשימוש בתוך הבית. כמו כן המצלמה מסוגלת לעמוד בעבודה מחוץ לבית הודות לתמיכה בתקן עמידות בפני מים ואבק IP66. המצלמה עצמה תציע חיישן אינפרא אדום פאסיבי העושה שימוש בטכנולוגיות בינה מלאכותית המסוגלות לאפשר ראיית לילה יעילה וחדה במרחק של עד כ-100 מטר ממיקום המצלמה. כמו כן המצלמה מסוגלת להבדיל באופן אוטומטי בין בני חיים לבני אדם ואף לספק התראות מותאמות לעצם העובר מול המצלמה היישר אל הסמראטפון של המשתמש.

במצלמה עצמה אפשר לשלוט באמצעות אפליקציית הבית החכם של שיאומי Mi Home, כאשר מלבד לחיישנים אותם ציינתי קודם המצלמה כוללת אינטרקום מובנה כך שניתן לנהל שיחה עם האדם העומד אל מול המצלמה בקלות באמצעות האפליקצייה ומכל מקום. על מנת להתקין את המצלמה תידרש רכזת ייעודית הכלולה עם האריזה המאפשרת חיבור של כ-4 למעגל אחד כך שניתן לשלוט בכמה מצלמות באופן נוח ומסודר.

מצלמת אבטחה IMILAB

מעבר למוצרים אלה ממשיכה קבוצת המילטון להשיק מגוון מוצרים תחת מותג שיאומי, כגון ה-Mi TV Stick עליו כתבתי סקירה כאן, לצד המאוורר החכם של שיאומי ומטהר האוויר החכם של שיאומי ושלל מוצרים נוספים הזמינים לרכישה כבר היום באתר שיאומי ישראל.

כמה זה יעלה לי..! – 

  • Xiaomi Mi AIoT Router AC2350 – מחיר מומלץ לצרכן 299 שקלים.
  • Xiaomi Mi Router 4A – מחיר מומלץ לצרכן 169 שקלים.
  • Xiaomi Mi Router 4C – מחיר מומלץ לצרכן 99 שקלים.
  • IMILAB Security Camera EC2 – מחיר מומלץ לצרכן 399 שקלים (כולל רכזת).
  • Xiaomi Mi Smart Antibacterial Humidifier – מחיר מומלץ לצרכן 299 שקלים.
  • Xiaomi Mi Smart Standing Fan Pro – מחיר השקה 449 שקלים, לאחר מכן מחיר מומלץ לצרכן 599 שקלים.

מה אתם חושבים על המוצרים החדשים של שיאומי? האם תרכשו אחד מהם? ספרו לנו בתגובות!

אודות רועי האן

רועי האן, בן 21 מהשומרון, טכנאי מחשבים ועורך ראשי בקטגוריית חומרה. גיימר, חובב מחשבים, חומרה, קולנוע וקומיקס.

השאר\י תגובה