המוטנטים החדשים לא מרשימים את Disney

על פי הדיווחים, Disney לא מתרשמת מסרט הבת החדש של האקס-מן, המוטנטים החדשים.

הסרט בבימויו של ג'וש בון (The Pretenders, אשמת הכוכבים), הוא הסרט האחרון של אקס-מן בהפקת 20th Century Fox, אך הראשון מסרטי אקס-מן שישתייך לקטגוריית האימה. בסרט תככב קבוצה חדשה לגמרי של מוטנטים שיגולמו על ידי צוות שחקנים נוצצים, אך כל זה לא מנע מהסרט לעבור הרבה טלטלות מאז שהוכרז בשנת 2015. בתחילה, "המוטנטים החדשים" ו"הפניקס האפל "עוכבו שניהם כדי שהסרטים יעברו צילום מחדש. סרטים רבים נדרשים להשלים צילום מחדש של סצנות מסוימות, אך לפי שמועות, השלמות הצילום של הסרט תתפרס על כמעט מחציתו. לאחר מכן הסרט התעכב מספר פעמים נוספות וכאשר Disney רכשה את 20th Century Fox, המוטנטים החדשים נדחקו עד אפריל 2020. כעת, הדברים ממשיכים להיראות עגומים בשביל סרט גיבורי העל של בון.

על פי דיווחים, Disney לא מתרשמת מה"מוטנטים החדשים ". היא לא בטוחה בסרט האקס-מן הקרוב והיא חוששת שהוא לא יצליח בקופות. גורמים מבפנים טוענים כי "פיניקס האפל" השיגה ביצועים מאכזבים מכיוון ש-Disney התעלמה מהסרט ולא הקדישה תשומת לב הולמת בכל הקשור לשיווק, מה שיכול לקרות גם עם "המוטנטים החדשים". עוד דווח כי הצילום מחדש שעוד לא התבצע לסרט יאלץ לקבל אישור שבו Disney תחליט אם שווה לה להוציא את העלות על ההשלמות.

בסופו של דבר כש"המוטנטים החדשים" ישוחרר, הוא יהיה הסרט האחרון בסדרת אקס-מן של Fox, אך זה לא הסוף, כי המוטנטים יצטרפו בקרוב ליקום הקולנועי של Marvel. עם זאת, Marvel תחדש את הסדרה כולה, כאשר על פי הדיווחים, דדפול יהיה הדמות היחידה שתישאר. ארבעת המופלאים (עוד נכס של Marvel שהיה בעבר בבעלות Fox)  יותחל מחדש גם ביקום הקולנועי, כשסרט ארבעת המופלאים החדש הוכרז בקומיק-קון בסן דייגו.

נראה ש-Disney מצפה שה"מוטנטים החדשים" יצליחו עוד פחות מ"פיניקס אפלה", לכן יש סיכוי לא קטן שהסרט ישוחרר ברשת הצפייה הישירה Hulu. זה יהיה זול יותר מהפצה קולנועית. אולם נכון לעכשיו, נצפה לראות את "המוטנטים החדשים" בבתי הקולנוע באפריל 2020 עד שעדכון נוסף יגיע.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה