yesterday_origins
yesterday_origins

Yesterday Origins מקבל תאריך יציאה מעודכן וגם טריילר חדש

לכבוד Gamescom הבא עלינו לטובה, Yesterday Origins מקבל תאריך יציאה מעודכן וגם טריילר חדש. אולפני Microïds ו-Pendulo Studios אמרו שהחל מ-Gamescom (שמתרחש השבוע), יהיה ניתן להתחיל בהזמנות המוקדמות למשחק. "אנחנו מתרגשים מאוד לגבי שחרור הטריילר הראשון של Yesterday Origins, המשחק השאפתני ביותר שלנו עד היום,"  כתב Ramón Hernáez, במאי המשחק ושותף לפתיחת Pendulo Studios. "הוא [הטריילר] מראה כמה מהשיפורים הגרפיים של המשחק וחושף עוד ועוד על המשימה של ג'ון ופאולין, בזמן שהוא שומר על העלילה של המשחק והתפניות בסוד."

ב-Yesterday Origins, אתם תשחקו את ג'ון יסטרדי ואת פאולין פטיט, זוג בעל חנות עתיקות בפריז. למרות שהם מנהלים חיים נורמלים, יש להם סוד- הם בני אלמוות בעקבות תהליך אלכימאי שהם עברו. אך לתהליך תופעות לוואי, ולג'ון יש תופעות של שכחת זכרון כל פעם שהוא חוזר לחיים. ההרפתקה לוקחת אותנו לטיול בזכרונות שלו בהווה ובעבר מסביב לעולם. מהאינקוויזיציה הספרדית עד לימינו, דרך מדינות רבות באירופה, השחקנים יצטרכו לפתור פאזלים וחידות ולגלות את מקור הכוח של הזוג.

 

למרות דחייה קלה בתאריך היציאה המקורי (29 בספטמבר), תאריך היציאה הסופי של המשחק הוא 13 באוקטובר והוא יצא למחשב האישי, ל-Xbox One ול-PlayStation 4.
אתם מוזמנים ללמוד עוד פרטים על המשחק באתר הראשי של המשחק כאן.

 

אודות גדי ברקוביץ׳

30+ שנות גיימינג וזה רק נהיה יותר חמור... גיימר מושבע , ספורטאי מפוספס, מנהל בכיר בעולם הייטק ואפילו אבא לשלושה.

השאר\י תגובה