טריילר רשמי ותאריכי שידור ל-Young Justice: Outsiders

אחרי הטיזר שגילה לנו את תאריך הפרק הראשון לעונה החדשה של Young Justice, עכשיו שוחרר לנו טריילר מלא ואיתו לוח השידור לשאר הפרקים.

DC ממשיכה לבנות לוח שידורים מלא לשירות הצפייה החדש שלה, DC Universe- ומכריזה על לוח זמנים בו פירוט תאריכי השידור לעונה החדשה של סדרת “ליגת הצדק- הדור הבא”, ששמה Young Justice: Outsiders.

אחרי שגילינו את תאריך השקת העונה החדשה בטיזר, הגיע הזמן לטריילר שלם, לא?

בטריילר אנו רואים כי קו העלילה על חטיפת המטה-אנושיים (Meta-Humans) שהתנהל בעונה הקודמת, יימשך גם במהלך העונה הנוכחית.
DC גם מודעת לרצון המעריצים להחזיר את הסדרה, כי המשפט “הגיבורים שאתם דרשתם”, בקריצה לכל המעריצים שדרשו את חזרת הסדרה אחרי ביטולה בערוץ Cartoon Network.

בנוסף לטריילר נחשף כי ל-2 הפרקים הראשונים עתידות להיות “גרסאות מורחבות”, סדרת מאחורי הקלעים לעונות הקודמות, וחוברת קומיקס שתתרחש לפני אירועי הסדרה עצמה, כך שנראה כי 2019 תהיה שנה מוצלחת למדי למעריצי DC בכלל והסדרה בפרט.

סדרת מאחורי הקלעים תכיל תגובות ודעות של שלל מעריצים ודמויות מפתח בהכנת 2 העונות הראשונות, בינהם מומחי וידאו ואודיו שיתנו זווית מקצועית לעולם של הכנת סדרת אנימציה שכזו.
סדרת מאחורי הקלעים הזו תיקרא “Young Justice: Season 1 & 2 Enhanced Episodes ” ולה יצא טריילר נוסף, עצמאי לחלוטין:

הסדרה Young Justice: Outsiders תשוחרר ב”גלים” של 3 פרקים בכל פעם שיועלו בלעדית לשירות הסטרימינג של חברת DC.
3 הפרקים הראשונים יועלו בתאריך 8.1.19, ולאחר מכן ימשיכו לצאת 3 פרקים בכל יום שישי עד לאמצע העונה בתאריך 25.1.19, בו ישוחררו 4 פרקים, ולאחריו הסדרה תצא לפגרה עד יוני 2019.
סדרת Young Justice: Season 1 & 2 Enhanced Episodes תצא בתאריך 4.1.19, ככל הנראה כדי לאפשר למעריצי הסדרה ולמי שעוד לא צפה ונרשם לשירות DC Universe להתעדכן עד עליית הפרקים הראשונים של העונה החדשה.

בחברת DC משתמשים בכל האמצעים כדי לקדם את הסדרה החדשה, וישחררו חוברת קומיקס שלמה שתשמש כ-Prequel לסדרה ותהיה זמינה דרך שירות הצפייה.
הקומיקס יכיל 2 פרקים של 10 עמודים כל אחד, וייכתב על ידי מפיק הסדרה גרג וויסמאן (Greg Weisman), ויאויר על ידי כריסטופר ג’ונס (Christopher Jones).
אז נראה שחברת DC לא מוכנה לקבל תירוצים מאנשים שיגיעו לא מעודכנים לעונה השלישית- Young Justice: Outsiders.

הסדרה עתידה להתחיל שידוריה בשירות DC Universe בארצות הברית בתאריך 8.1.19
לא ידוע אם הסדרה תשוחרר בישראל, אך ישנן השערות כי באירופה ומדינות בהם השירות לא זמין, הפרקים יהיו זמנים בשירות Netflix.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה