העונה האחרונה של “You’re the Worst” מקבלת טריילר

הקומדיה הרומנטית “You’re the Worst” מקבלת תאריך יציאה מלווה בטריילר לעונה החמישית והאחרונה שלה.

“You’re the Worst” היא קומדיה רומנטית של FXX. הסדרה עוקבת אחר מערכת יחסים בין שני אנשים אגואיסטים ומעצבנים בדרכם הייחודית, ג’ימי שייב-אוברלי (כריס גיר) סופר בריטי לא יוצלח, והיחצ”נית חסרת האחריות, גרטשן קטלר (איה קאש). הדבר היחיד שמחבר ביניהם הוא הפחד שלהם ממחויבות. לאחר שהם פוגשים אחד את השנייה בחתונה, השניים מבלים לילה אחד ונשבעים שלא יעשו את זה שוב. אך כמו שהז’אנר מחייב זה לא קורה והשניים מוצאים את עצמם מתאהבים. שתי דמויות המשנה המרכזיות הן אדגר (Desmin Borges), שותפו של ג’ימי שמתגלה כחייל קרבי לשעבר שסובל מפוסט טראומה ולינדזי (קת’ר דונהיו), הBFF- של גרטשן שחיה חיים משעממים עם בעלה הבנקאי ונואשת לחיות את חיי הרווקות שוב.

במהלך ארבע עונותיה הראשונות, “You’re the Worst” הפכה לקומדיה אהובה ומוערכת על ידי המבקרים. הסיטואציות בתכנית, מצחיקות ורציניות כאחד, משוחקות על ידי חברי צוות השחקנים המוכשרים, המניעים את הסדרה וביחד עם הכימיה הנהדרת בניהם, הופכים אותה לקומדיה רומנטית בולטת וייחודית.

FXX  פרסמה טריילר חדש שנותן לנו את ההצצה הראשונה אל העונה האחרונה:

על פי יוצר הסדרה, סטיפן פאלק, ההחלטה לסיים אותה לאחר חמש עונות הייתה הדדית. במהלך אירוע TCA בחודש אוגוסט, אמר פאלק כי הפרק האחרון של התכנית יעסוק בהתחייבות ומה זה אומר. הוא גם הבטיח כי בכורת העונה תהיה מחווה לקומדיות רומנטיות משנות ה-90, במיוחד סצנת הרכב מ”נוטינג היל” של ג’וליה רוברטס.

העונה החמישית והאחרונה של “הכי גרועים שיש” תצא ב-9 בינואר 2019 ברשת השידור FXX.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה