סרטים של זאטאנה ובאטגירל נמצאים בפיתוח

סרטים עבור שתי הגיבורות האהובות של DC, זאטאנה ובאטגירל, נמצאים באופן רשמי בפיתוח ב-Warner Brothers

מאז הכשלון הקופתי שהיה "ליגת הצדק", חברת Warner Brothers המשיכה את היקום הסינמטי של DC באמצעות סרטים בודדים מנותקים אחד מהשני, כפי שראינו זאת עם "ג'וקר", The Batman ומספר פרויקטים נוספים שבדרך, אז זה לא מפתיע שאחרי ההצלחה הגדולה של וונדר וומן בשני סרטיה, שיחפשו עוד גיבורות להוסיף ליקום שלהם ולכן כעת מגיעות זאטאנה ובאטגירל.

זאטאנה, אם אינכם מכירים, היתה קוסמת רבת עוצמה מהקומיקס שהייתה חלק מליגת הצדק ו-Justice League Dark, ובאטגירל היא כמובן שותפתו של האביר האפל ובתו של ג'ים גורדון, מפקח המשטרה הנודע של גותהם. אחרי שמועות רבות ששתי הגיבורות יקבלו כל אחת סרט משלה, אנחנו מקבלים אישור רשמי.

במהלך ישיבת משקיעים של AT&T, החברה שבבעלות של Warner Brothers, דיברו על מספר סרטים וסדרות תחת השם של DC ונחשף ששני פרויקטים חדשים שפיתוח הם באטגירל וזאטאנה. בין אם מדובר בסרט או סדרה בלעדית עבור HBO Max, עוד לא ידוע. אבל ידוע שהתסריטאית הצעירה אמרלד פנל תכתוב את התסריט עבור סרטה של זאטאנה.

באשר לבאטגירל, זה יהיה מעניין לראות מי ייקח פיקוד על הפרויקט שלה והאם תקבל יותר תשומת לב רק בגלל הקשר שלה לאביר האפל של גותהם.

נשתף פרטים נוספים על שני הפרויקטים ברגע שייחשפו.

 

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה