קופסת המשחק Legend of Zelda Breath of the Wild טוענת שנראה אלימות ותוכן מיני

התפיסה הרווחת בקרב קהל הגיימרים היא שהמשחקים של Nintendo מיועדים לילדים, אבל היא פשוט לא נכונה, מפני שרוב המשחקים של החברה בעצם מיועדים לכלל הקהל הרחב, אך בגלל שילדים הם חלק גדול מאוד ממנו, בדרך כלל הם נתפסים כילדותיים יותר. למען האמת, הרבה משחקים של החברה דווקא מיועדים לקהל הבוגר יותר, ומסתבר שגם The Legend of Zelda Breath of the Wild יהיה משחק כזה.

לפי חשיפה אחרונה ב-NeoGAF על ידי המשתמש Hero of Legend, הקופסה היפנית של המשחק על ה-Switch מציגה את דירוג הגיל המומלץ כ-B, ציון המתאים למשחקים מגילאי 12 ומעלה, יחד עם הסמלים לתוכן מיני, אלימות ואפילו פשע. כל אלה מאוד למתאימים למשחקים של Nintendo ככלל ולמשחקי The Legend of Zelda בפרט, בעיקר משום שהם מאוד ידידותיים לשחקנים מתחילים ולילדים עם הצבעים החדים והסגנון האומנותי המיוחד של הסדרה.

למרות זאת, זה לא אומר שהמשחק כולו מלא בתוכן מיני ואלימות בהכרח, ויכול פשוט להודיע להורים המודאגים שיש חלקים מועטים במשחק שמציגים תוכן מיני ואלימות, ואפילו ראינו כמה מהם בטריילר למשחק.

מוזמנים לספר לנו מה אתם חושבים על הדירוג היפני למשחק בתגובות, ולהסתכל בגלריה הבאה מהפוסט של Hero of Legend שמדגימים את הגודל של קופסאות ה-Switch השונות.

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

השאר\י תגובה