Zero Time Dilemma קיבל תאריך שחרור

הכותר הבא בסדרת משחקי Zero Escape, שהוא Zero Time Dilemma, יצא לקונסולות ה-3DS וה-PS VITA ב-28 ביוני באירופה וצפון אמריקה, וב-30 ביוני ביפן, כפי ש-Aksys Games ו-Spike Chunsoft הכריזו.

בנוסף לכך, הוא יהיה זמין בעותק פיזי באמריקה הצפונית וביפן, כאשר הוא יהיה זמין בעותק דיגיטלי בכל ארצות השיווק דרך ה-EShop.

לא רק זאת, מוקדם יותר החודש, Spike Chunsoft פתחה את האתר היפני הרשמי ל-Zero Time Dilemma, כאשר הוא משתף עמנו הרבה מידע חדש, כולל מידע על הדמויות ואת פרולוג המשחק.
הנה הפרטים לאחר תרגום מיפנית:

 • פרולוג:
  31 בדצמבר, 2028 – מדבר נבאדה
  עברו ששה ימים מאז שהחל תהליך ההזדווגות במתקן הנסיוני Dcom.
  באותו יום, הם התעוררו, ותשעה גברים ונשים היו כלואים.
  על הזרוע השמאלית שלי היה צמיד שחור שלא ראיתי בחיים.אחרי זה, בן אדם במסכה הופיע, והכריז על התחלת משחק הבחירה.
  "ההישרדות של כולכם, שלי, ושל המין האנושי תלוי במשחק הזה"
  לאחר מכן, הם הועברו למקלט תת קרקעי, והתפצלו לשלושה אזורים: C, Q, ו-D.
  איזו קבוצה תשרוד?
  העתיד של האנושות, כל 8 מיליארד האנשים – תלוי על ההחלטות שלהם.
 • על המשחק:
  זהו משחק הרפתקאות / בריחה כשאנשים שנכלאו במתקן על ידי דמות מסתורית הידועה בשם "Zero" מוכרחים לשחק במשחק מוות.
  מקלט ההפצצות הגרעיניות התת קרקעי שהוא מפת המשחק בנוי משלושה אזורים ומסדרון מרכזי עם מעלית, כאשר בכל אזור יש שלושה אנשים, וזה יוצר תשעה שחקנים במשחק. בזמן שזה הכרחי להגיע למסדרון המרכזי ולהשתמש במעלית כדי לחזור לקרקע, הדרך למסדרות נעולה מאחורי ששה דלתות (X Doors), שכל אחת מהן נעולה עם סיסמה.
  הסיסמאות שנחוצות כדי לפתוח את הדלתות מתגלות בכל פעם שמישהו מת.  האם תהרגו את שאר הקבוצה כדי לברוח דרך גימיקים המוכנים במתקן? או שתחפשו פתרון אחר?
  הבחירה בידי השחקן.
 • חלק קולנועי:
  דרך הקטעים בחלק הקולנועי, אתם תחוו סצינות שיחות המוצגות דרך דיאלוגים ומשחק ללא השימוש בחלונות טקסט. השחקנים מדובבים באופן מלא כדי ליצור אפקט מציאותי, אותו ניתן להשוות לסרט או לדרמה זרה.
 • השחקנים:
  • אזור C:
   קרלוס – כבאי מחומם מזג עם רצון עז ליצור צדק. הוא הציל חיים רבים לפני המשחק, ותמיד דואג לאחותו, שיש לה מחלה שאותה לא ניתן לפתור.אקאנה – אישה יפנית נקייה ואידיאלית. או שכך היא רק נראית – היא אישה ממולחת שמצטיינת ברמאות. היא מנצחת על חברה סודית, העובדת על עתיד עם שלום.
   ג'ונפיי – חבר ילדות של אקאנה. אחרי התאונה (שנה לפני העלילה), הוא הצטרף לסוכנות בלשים כדי לרדוף אחרי אקאנה, ממנה לא שמע שנים. מאז, הוא נהיה קשה לב.
  • אזור Q:
   Q – ילד שאיבד את הזכרונות שלו ולא יודע איזה סוג של אדם הוא. הוא חובש קסדה עגולה ומשונה משום מה, והוא תמים ונדיב.
   אריק – מוכר בחנות גלידה. הוא מטבעו עליז, אך מצב הרוח שלו משתנה בזמני משבר. הוא נמצא במערכת יחסים עם מירה.
   מירה – אישה בעל קסם אישי רב. היא לא מראה רגשות רבים, אבל ההגיון שלה מראה שהיא פשוט חסרת רגישות.
  • אזור D:
   דיאנה – אחות נחמדה ועדינה. היא פציפיסטית ששונאת מריבות ותמיד יש לה חיוך נחמד על פניה. היא משתתפת בניסוי אחרי המלצה מהבוס שלה.
   פי – אישה מגניבה וחכמה עם דרך דיבור מוקהית. היא משתתפת בניסוי יחד עם אקאנה וסיגמה כדי לשנות את העולם.
   סיגמה – גופו בן 22 שנים, אך בגלל שהוא נמצא בחיים מתוסבכים ומסתוריים, מוחו ברמה של איש מבוגר בן 67 שנים. פי לעתים קוראת לו "איש זקן".
  • דמויות אחרות:
   זירו – הגאון מאחורי משחק הבחירה. מה הציפיות שלו כלפי התוכנית שלו?
   גאבו – כלב זקן ממין זכר. הוא יכול לעבור דרך תעלות שבני אדם לא יכולים לעבור אותן, והוא הדמות היחידה שיכולה לעבור בכל המתקן בחופשיות. הדמויות בסיפור מצמידות הודעות לקולר שלו כדי ליצור קשר עם האזורים האחרים.

    

אודות רפאל יקותיאל

רפאל, בן 20 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

השאר\י תגובה