5 טיפים ל Titanfall

אז ככה, אני מנסה ליצור כאן פינה חדשה באתר הנקראת: “Top 5 Tips”, בפינה הזו אני אתן טיפים על המשחקים האהובים שלכם!
והיום, Titanfall. המשחק הוא Multiplayer מנקודת מבט ראשונה (FPS) שיצא ב 2014. הוא פורסם על ידי החברה EA ויצא לקונסולות ה XBOX והPC.
המשחק זכה לשבחים ותארים רבים והוא מהנה מאוד- מניסיון!

 והטיפים הם:

1. השתמשו ב Smart Pistol !
לפני שאתם סוגרים את הלשונית, תקשיבו לי. ה-Smart Pistol הוא נשק מעולה, הוא נטען מהר, נשלף מהר והיתרון הגדול ביותר – כיוון אוטומטי, הוא מושלם להתקפות מהירות וחדות. למרות שהוא הנשק ההתחלתי, הוא ישמש לכל סוג התקפה שתצטרכו- התגנבות, אמבוש ואפילו הסתערות!

 

2. התאימו את ה Titan !
נכון שזה נשמע מובן מאליו, אבל התאמה אישית זה לא צחוק. על ה-Titan להיות מותאם אל המשתמש בין אם מהירותו צריכה להיות גבוהה ובין אם הנשקים שלו צריכים להיות כבדים יותר..
על כל שחקן לדעת את סגנון המשחק שלו ולהתאים את הנשקים, מהירות ואף להתאים את יכולות ה Titan שלו, כדי שיוכל להפיק את מירב היכולת של השחקן וה-Titan כאחד!

 

 

3. תאזור אומץ!
קח את הקבוצה על הכתפיים כל הדרך לניצחון, אם אתה תיקח החלטות מסוכנות- גם אם הם יעלו לך בחיי ה Titan שלך!
תרכב על ה-Titans כאילו אין מחר, לך ראש בראש Pilot vs Titan, טפס על קירות, קפוץ על בניינים תעשה הכל כדי להשיג את הניצחון!

 

4. אל תפסיק לזוז! 
ברגע שאתה מפסיק לזוז, הכל נגמר. האויבים מוצאים אותך, מכתרים אותך ואין לאן ללכת… לכן ההצעה שלי היא לברוח כל הזמן ולרוץ ללא הפסקה, שהצבע שלך לא תרד מה-Shift. אתה יכול לירות בין קפיצה לקפיצה כשאתה באוויר אבל, בחיים אל תישאר באותו המקום!

 

5. זה לא נגמר עד שזה נגמר..
כשמסתיים סיבוב אז כל השחקנים צריכים להגיע לרחפת ההצלה. המנצחים כדי להרוס אותה והמפסידים כדי לברוח איתה. כאשר הרחפת מגיעה זה כאילו שהמשחק התחיל מחדש, משחק של מרדף, עלייך להיות מהיר יותר, חד יותר וזהיר יותר במהלך המשחק הזה. אבל כעיקרון, עלייך “לנצח” במשחק ולהגיע ולברוח/ להרוס את הרחפת!

 

 

בהצלחה ב-Titanfal,מקווה שעזרתי! רוצים טיפים למשחקים אהובים? כתבו לנו בתגובות ואלי נבחר אותם בשבוע הבא!

 

CDKEY4

אודות El Gladiador

השאר\י תגובה