קומיקון 2018: טריילר ראשון לסרט "שאזאם!" בכיכובו של זאקארי לוי

אולפני Warner Brothers חשפו במהלך כנס קומיקון טריילר ראשון לסרט גיבורי העל המצופה "שאזאם!"

כנס קומיקון שבסן דייגו חושף בפנינו את גיבור העל החדש "שאזאם!" מבית DC Comics. "שאזאם!" הוא בעצם בילי בטסון, ילד צעיר וטוב לב, שבעקבות מפגש עם קוסם, מקבל את היכולת להפוך לשאזאם, גיבור העל (המבוגר) והחזק בעולם כאשר הוא צועק את הביטוי SHAZAM המורכב משמותיהם של שלמה, הרקולס, אטלס, זאוס, אכילס ומרקורי.

הטריילר החדש, מציג את בילי בטסון, ילד יתום שמשוחק על ידי אשר אנג’ל (Asher Angel). בילי מגיע למשפחה אומנת, ככל הנראה לא הראשונה שלו, ומתיידד עם אחד הילדים האחרים במשפחה – ילד שממש, ממש מבין בגיבורי על. במיוחד באמיתיים, בהתחשב בזה שבאטמן וסופרמן קיימים בעולם הזה. את בילי זה לא מעניין ממש, עד שהוא נבחר על ידי כוח עתיק בשם “שאזאם” לשאת אותו. והכוח הזה הופך אותו לגיבור על.

ניתן לראות כי באולפנים של האחים וורנר הוחלט לשים דגש הפעם על סרט קליל ומצחיק, וגיבור על שמנסה להבין מהן הכוחות שלו בעצם. מוזמנים לראות:

בסרט צפויים לככב לצד השחקן הראשי זאקארי לוי, גם השחקנים מארק סטרונג, רון סיפס ג'ונס, גרייס פולטון ופיית' הרמן. את תפקיד הבמאי קטף דיוויד סנדברג.

האם "שאזאם!" יהיה סרט הגיבורים שיחזיר את ליגת הצדק למסלול הנכון? נגלה כאשר הוא צפוי להגיע אל בתי הקולנוע במהלך חודש אפריל ב-2019.

אודות רותם אבוקסיס

השאר\י תגובה