ג'ייסון מומואה

ג'ייסון מומואה יככב בעיבוד הקולנועי ל-Minecraft

ג'ייסון מומואה נבחר לשחק בעיבוד המצופה ל"מיינקראפט", הפקה מרהיבה של Warner Bros.

הבחירה בג'ייסון מומואה מתאימה מפני שהוא כיכב בשלל תפקידים, ביניהם מעולמות DC, בסרטים "אקוומן" ו"ליגת הצדק". הוא כיכב בעוד כותרים מבוחרים ומגוונים כמו "משחקי הכס" ו"חולית". בכולם הוא גילם דמויות כריזמטיות ובלתי נשכחות, אז אין פלא שלסרט האדפטציה החדש יבחרו בשחקן מרשים שכזה.

הרעיון לעיבוד למשחק הנודע הוצע לראשונה ב-2014. מאז במאים רבים נטשו את הפרויקט. הבמאי שנשאר הוא ג'ארד הס שביים את "נפוליאון דינמיט", "נאצ'ו ליברה" ומאסטר מיינדס". על אף שאלו לא סרטים מאותו הז'אנר הם קצרו שבחים. הבחירה בג'ארד הס ללא ספק מעניינת. עיבוד משחק לסרט בכללי הוא לא דבר פשוט שלא תמיד מתקבל בעין יפה אצל המעריצים, אבל הדבר החשוב הוא יד יצירתית שתנגיש לנו את המשחק האהוב למסך ויחד עם זאת תשנה את כללי המשחק.

אם לא מספיק להוסיף על הקושי, מדובר במשחק המחשב הנמכר ביותר בעולם שהופץ במהדורה רשמית ב-2011. המשחק נמכר במעל ל-200 מיליון עותקים וכיום יש 100 מיליון שחקנים פעילים. עדיין לא נחשפו פרטים על העלילה או תאריך יציאה. המשיכו לעקוב באתר שלנו ולהתעדכן בחדשות חמות.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה