טריילר חדש הגיע לעונה השנייה של His Dark Materials

לאחר כמעט שנה מאז שיצאה העונה הראשונה של הסדרה "His Dark Materials", מגיע כעת טריילר חדש לעונה השנייה המציג כמה אלמנטים חשובים המחכים לנו בעונה הבאה *שימו לב, כתבה זו ללא ספוילרים*

העונה הראשונה התחילה את שידוריה בחודש נובמבר שנה שעברה. הסדרה מבוססת על טרילוגיית הספרים של המחבר Philip Pullman באותו שם כשהעונה הראשונה התמקדה בעיקרה על הספר הראשון "Northern Lights" או בשמו היותר מוכר, "The Golden Compass" שיצא בשנת 1995 והציגה גם חלק קטן מאוד מהספר השני, "The Subtle Knife" אשר יצא בשנת 1997. הסדרה עוקבת אחרי המסעות של הילדה, Lyra Belacqua (דפני קין) בעולם עם מכשפות, דובים מדברים ועוזרים אישיים בצורת חיות בחיפוש אחר חומר מסתורי שנקרא אבק (או Dust). כמובן, זהו איננו אבק רגיל שכן מיוחסות לו מסתוריות רבה וכוח עצום.

His Dark Materials שודרה גם בסלקום TV בסמוך לשידורים בארצות הברית דרך הרשת HBO. למי שהעלילה נשמעת מוכרת, זה בגלל שבשנת 2007, יצא סרט תחת השם "The Golden Compass" והציג את העלילה של הספר הראשון אם כי הסדרה החדשה עושה זאת בצורה טובה יותר הודות לחילוק העלילה לשמונה פרקים במקום לדחוס את הכל לסרט של שעתיים.

כפי שאמרתי קודם, במהלך העונה הראשונה, היו כמה חלקים שהגיעו מהספר השני ולמעשה הציגו את הדמות Will Parry (אמיר ווילסון). מי זה ומה התפקיד שלו בעלילה? תצטרכו לראות את העונה הראשונה ולהבין בעצמכם, או יותר טוב, להתחיל לקרוא את הספרים (מומלצים בחום). שלושת הספרים נקראים:

  1. The Golden Compass
  2. The Subtle Knife
  3. The Amber Spyglass

העונה השנייה תצא במהלך חודש נובמבר הקרוב ותתמקד בעיקרה על הספר השני בסדרה שהוזכר למעלה, "The Subtle Knife" ואני חוזר על השם כי רוב העלילה של הספר מסתובבת סביב סכין זו בעלת היכולת לחתוך כל חומר פיזי כמו חמאה מצד אחד שלה ומהצד השני שלה היא יכולה לחתוך את החלל עצמו ולמעשה לחבר בין עולמות מקבילים. רוב הדמויות שהופיעו בעונה הראשונה, יופיעו גם בשנייה עם כמה דמויות חדשות שלא נפרט עליהן מחשש לספוילרים. באופן די משעשע, האבא האמיתי של השחקנית הראשית, דפני קין, וויל קין, משחק גם הוא בעונה השנייה. אתם ודאי שואלים את עצמכם "בשביל מה צריך סכין כזאת?" ובכן, לא אגיד יותר מדי אך "אלוהים" מוזכר בספר, ולא באור חיובי.

שימו לב כי הטריילר כן מציג ספוילרים לכן אם ברצונכם להישמר מהם, אמליץ לכם להימנע מלראות אותו.

ובכן, למי שראה את העונה הראשונה, איך אתם חושבים שהעלילה תתקדם? ולמי שקרא את הספרים, מה חשבתם על העונה הראשונה ולמה אתם הכי מצפים בעונה הקרובה? מוזמנים לספר לנו בתגובות.

אודות טל גורן

טל גורן, בן 25 ולומד לתואר ראשון במערכות מידע. בתחום המחשבים והגאדג'טים כבר כמה שנים טובות ואף בניתי את המחשב שלי בעצמי. בין המשחקים שהכי אהבתי נמצאים The Witcher 3, Tekken 3, Ori And The Blind Forest & To The Moon

השאר\י תגובה