פחמן משודרג

פחמן משודרג של Netflix מבוטלת אחרי 2 עונות

"פחמן משודרג" מבוטלת בNetflix אחרי 2 עונות. כאשר העונה הראשונה כללה עשרה פרקים ועלתה בבכורה ב-Netflix ב-2 בפברואר 2018 והעונה שנייה שכללה 8 פרקים עלתה לאוויר ב-27 בפברואר 2020. בנוסף קיים סרט אנימה שמהווה ספין אוף לסדרה ומתרחש באותו ייקום בשם "Altered Carbon: Resleeved".

הסדרה נוצרה על ידי לאטה קאלוגרידיס ומבוססת על רומן בעל שם זהה. עלילת הסדרה מתרחשת בשנת 2384 כאשר יש אפשרות לצקת את המטען הנפשי של בני האדם בתוך דיסק אשר מושתל בחוליות בחלק האחורי של הצוואר. מכאן שהגוף ניתן לשכפול לגופים סינתטיים הנקראים "שרוולים". טקאשי קובאץ' (ג'ואל קינאמן), פעיל פוליטי, מתעורר 250 שנה אחרי שהשרוול הקודם שלו ניזוק והוא צריך לבחור האם לבלות את שארית הזמן בכלא על פשעיו, או לעזור לפענח את הרצח של לורן בנקרופט (ג'יימס פיורפוי), אחד האנשים העשירים בעולם.

הסדרה זכתה לביקורות חיוביות מאוד ואף הייתה מועמדת לשני פרסי אמי על עיצוב סטים ואפקטים ויזואליים, אומנם Netflix הסבירה שעלויות הסדרה לא השתלמו בגלל הרייטינג הנמוך שלה ולכן חמישה חודשים אחרי צאת העונה השנייה הודיעה Netflix על ביטול הסדרה. אך עם זאת יש דוגמאות לתוכניות שהוחזרו ל-Netflix בשל מחאה שנקטו אוהדי הסדרה והן "עולם חדש" ב-2019 והסדרה "כל יום מחדש" שהועברה לרשת Pop TV. לפיכך, גם אם "פחמן משודרג" תבוטל ב-Netflix יש סיכוי שרשת אחרת תאמץ את הסדרה אליה.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה