נחשף טריילר חדש ל-A Plague Tale: Innocence

משחקיות ועוד קצת מהסיפור של A Plague Tale: Innocence נחדפים לנו בטריילר החדש של המשחק.

Asobo Studio השקיעו את מיטב זמנם על גבי המשחק A Plague Tale: Innocence. מדובר במשחק הרפתקאה המתרחש בזמן מלחמת 100 השנים בצרפת. הטריילר החדש ששוחרר עבור הכותר המצופה מציג לנו עוד קצת מהסיפור קורע הלב שמסופר לנו וקצת מהמשחקיות שלו.

הדמויות הראשיות במשחק, Amicia ו-Hugo הם שני אחים אשר בורחים רחוק מהאינקוויזיציה. על הדרך הם גם מצליחים לחמוק מידיי ה"מוות השחור". זו מגיפה שהתפרצה באירופה בעקבות עכברושים. הטריילר מציג לנו את אותם שני אחים מנווטים בין מרחבים צרים, מבריחים עכברושים באמצעות לפידים בוערים. בו זמנית הם נאלצים להתמודד כנגד האמת הנוראית העומדת מאחורי מלחמה. הניגוד הכה חד הזה בין החיים השלווים והרגועים שלהם, לבין הטרגדיות המצערות אותם הם חווים כעת, לא יכלה להיות נוקשה יותר מזה.

הדרך בה מוצגת המציאות במהלך המשחק היא פשוט מרהיבה ומרשימה. אנחנו אומנם ניאלץ להמתין ולראות האם אכן המשחק עומד על הציפיות שלו, והאם הוא באמת טוב כמו שהוא נראה.

A Plague Tale: Innocence ישוחרר ב-14 למאי עבור ה-Playstation 4, Xbox One ו-PC.

מה אתם חושבים על המשחק? האם הוא אכן יעמוד בציפיות הגבוהות שהציבו לו המפתחים שלו? האם שני האחים יצליחו לצאת מכל הטרגדיות אליהן הם נקלעים בשלום? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה