אקס-מן: הפניקס האפלה – הפניקס מגיעה בטריילר חדש

טריילר חדש של "אקס-מן: הפניקס האפלה" כעת הגיע מ-20th Century Fox

הרבה קוראי קומיקס של האקס-מן (כולל אני) יגידו לכם שהסיפור החשוב ביותר והגדול ביותר בהיסטוריית האקס-מן זה הסיפור של הפניקס האפלה מכריס קלרמונט, משהו שמרגיש מאוד נכון בהתחשב בכך שהקומיקס לקח את אחת הגיבורות המקוריות של האקס-מן ג'ין גריי והפך אותה ליישות העוצמתית הפיניקס שהשתנתה לפניקס האפלה שרצתה להשמיד את האנושות.

מספר מעריצים כבר הראו סקפטיות לגבי הסרט החדש, בטענה שמדובר בחידוש לסרט "אקס-מן: המפלט האחרון" מאשר עיבוד נאמן לסיפור הקומיקס האגדי והטריילר החדש לא ממש עוזר לטענה זו, מוזמנים לראות:

יחד עם הטריילר קיבלנו את התקציר הרשמי:

בפניקס האפלה, הX-מן נאלצים להתמודד מול האויב הכי עצום וחזק עד כה: אחת משלהם, ג'ין גריי. במהלך משימת חילוץ בחלל, ג'ין נפגעת וכמעט נהרגת בידי כוח קוסמי מסתורי. כשהיא חוזרת הביתה, הכח הזה הופך אותה לא רק לחזקה הרבה יותר אלא גם לבלתי יציבה. כשהיא נאבקת ביישות הפנימית הזו, ג'ין משתמשת בכוחות באלה בדרכים שהיא לא יכולה להבין או להכיל. כשג'ין לא בשליטה ופוגעת באלו שהיא אוהבת, היא מתחילה לגלות את מה שמחזיק את הX-מן יחד. עכשיו כשהמשפחה הזו מתפרקת, הם חייבים למצוא דרך להתאחד – לא רק כדי להציל את ג'ין, אלא גם כדי להציל את כדור הארץ מחוצנים שמעוניינים להשתמש בכוח הזה כדי לשלוט בגלקסיה.

אז כן, זה נראה שאנחנו מקבלים את אותו הדבר כמו בסרט "המפלט האחרון" עם אקסבייר נועל את הכוח האמיתי של ג'ין, הכוח משתחרר באירוע מסוכן עם הצוות וג'ין הורגת מישהו חשוב בצוות (שלפי הטריילר והופעתה המועטה בו, אני מנחש שזו מיסטיק). אפילו שהטריילר והתקציר רומזים לכך שהפניקס היא כוח קוסמי כמו בקומיקס, יש לי הרגשה שהכוח רק ישחרר את הכוחות שלה מאשר להיות איזושהי ישות עוצמתית שמשתמשת בגופה. לפחות, בשונה מ"המפלט האחרון", זה נראה שג'ין תהיה מרכז הסרט ואישה עוצמתית ומסוכנת מאשר כלי באג'נדה של מגנטו.

אפילו שאני די סקפטי לגבי איכות הסרט, אני עדיין מרגיש צורך לראות אותו כמו שהרגשתי צורך לראות "לוגאן – וולברין" שהיה סרטם האחרון של יו ג'קמן ופטריק סטיוארט בתור וולברין ואקסבייר. "אקס-מן: הפניקס האפלה" הוא הסרט האחרון של חברת 20th Century Fox עם האקס-מן ובתור מעריץ ענק של כל הסרטים שהם שיחררו בכותר, אני מרגיש מחויבות ללכת ולראות את סרט הפרדה של המוטנטים האהובים עלינו מהסטודיו.

"אקס-מן: הפניקס האפלה" יעלה לאקרנים ב-06.06.2019.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה