רשת ABC בשיחות עם Marvel להפקת סדרת גיבורות על

רשת ABC המוערכת נמצאת בשיחות מתקדמות עם Marvel על עשיית סדרה שתספר את סיפורן של גיבורות על.

אחרי ההצלחה הענקית של Marvel עם "הנוקמים", רשת ABC היו הראשונים לקפוץ על רכבת ההצלחות עם הסדרה המוצלחת- "סוכני S.H.I.E.L.D", אחת מסדרות האדפטציה לגיבורי על היציבות ביותר כשרק עכשיו עומדת להגיע לסיומה בעונה השביעית.
אז בהתחשב בעובדה זו אף אחד לא היה מופתע עכשיו כשגילינו שרשת השידור בדרך לאדפטציה נוספת באותו נושא, אך הפעם עם טוויסט קטן.

לפי דיווחים אחרונים נודע לציבור ש-ABC בשיחות מתקדמות עם אולפני Marvel על עשיית סדרה נוספת עם גיבורי על, אך הפעם כשכל הגיבורים, יהיו גיבורות. עדיין לא ידועים פרטים בסיסיים, כמו מתי הסדרה תתחיל בעבודות שלה ואם בכלל, אבל עם זאת נשיאת ABC קרי בורק הבטיחה- "משהו חדש, בעיקר".

אחרי מספר פעמים שהרשת ניסתה להפיק סדרות גיבורי על כמו סדרה על- "וונדר וומן" ועוד כמה פרויקטים מבטיחים, וכולם נכשלו, פה הסיפור כנראה הולך להיות שונה. עכשיו כש- "סוכני S.H.I.E.L.D" מגיעה לסיומה, ABC יהיו חייבים למצוא דרך למלא את החלל הריק ולהמשיך את המותג.
בכל זאת, יהיה מעניין לראות סדרה שתתבסס רק על הגיבורות הנשיות שבעבר לא קיבלו מספיק את המקום המגיע להן בקדמת הבמה.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה