איתחולים למשפחת אדמס וסדרת סרטי אייס ונטורה בדרך אלינו

נראה שהוליווד ממשיכה לחזור לכותרים מצליחים מהעבר, והפעם על המטרה “משפחת אדמס” ו”אייס ונטורה”

למרות שנראה שתעשיית הסרטים והסדרות ממשיכה להוציא רעיונות חדשים ומגוונים כמו שראינו בקומיקון ניו יורק וקומיקון סן דייגו, עדיין הרבה אולפנים מחליטים לנצל קניין רוחני שבבעלותם ולחדש אותו לקהל מודרני, שני קניינים כאלו הם משפחת אדמס ובלש החיות האהוב, אייס ונטורה.

חברת Morgan Creek משנה את שמה ל-Morgan Creek Entertainment Group ומתרכזת בלחדש את הכותרים שבבעלותה לסדרות טלוויזיה או איתחולים למסך הגדול, עם “אייס ונטורה” על המטרה בתור אחד מהשניים וכותרים נוספים כמו Major League (בכיכובו של צ’רלי שין) ו”אקדחונים צעירים”.

בינתיים בקנדה, אולפני Cinesite עובדים על איתחול עם אנימציה ממוחשבת ל”משפחת אדמס”, הסרט נכתב על ידי התסריטאית פמלה פטלר, שכתבה את “בית מפלצת” ו-Corpse Bride, אבל עוד לא ידועים השחקנים שנבחרו לדובב את המשפחה הגותית.

איתחולים וסדרות טלוויזיה חדשות עבור שני הכותרים היו בדיבורים כבר כמעט עשר שנים ובכל פעם נתקלו במחסומים עקב חוסר בתקציב או אי רצון השחקנים המקוריים לקחת איזשהו חלק באיתחול לסדרות הסרטים שעשו אותם מפורסמים.

בזמן שחידוש לסדרת סרטים קומית כמו “אייס ונטורה” נשמע כמו רעיון גרוע, בגלל שחידושים לעולם לא מצליחים ללכוד את ההומור והכיף של הסרטים המקוריים, אבל חידוש ל”משפחת אדמס” שנעשה באפקטים ממוחשבים הוא בהחלט מבורך- משפחת אדמס הוא כותר עם הרבה פוטנציאל וכמו שראינו עם סדרת הסרטים “מלון טרנסילבניה”, יש הצלחה עם סרטי אנימציה עם דמויות אפלות.

בכל מקרה, זה נחמד לראות כותרים קלאסים מקבלים תשומת לב, כל עוד זה בצורה שבה האולפנים יתייחסו אליהם בכבוד ולא יפגעו במורשת שהם השאירו מאחור.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה