משפחת אדמס

משפחת אדמס 2 – טריילר+פוסטרים+תאריך שחרור

"משפחת אדמס 2" יגיע אלינו בהלואין 2021 ובשיא ההתרגשות לפגוש שוב את המשפחה האימתנית הקומית תיחשפו לטריילר, הפוסטרים ותאריך השחרור של הסרט.

למשפחת אדמס יש פינה חמה בלבו של כל אמריקאי והיא מפורסמת בזכות הסיטיקום המצליח של ה-ABC, סרט מצליח מ-1991 ועוד שלל מחזות זמר, משחקי וידאו, תוכניות טלוויזיה וסרטים. הגרסה המודרנית שוחררה ב-2019 בתור סרט אנימציה ממוחשב בשם "משפחת אדמס", שאת הביקורת שפורסמה עליו תוכלו לקרוא כאן באתר שלנו ו"משפחת אדמס 2" הוא סרט ההמשך. הסרט זכה לביקורות חלוקות אך הרוויח רווח מרשים של 203 מיליון דולר ברחבי העולם כנגד תקציב של 24 מיליון דולר. דבר שכנראה מצדיק את יציאת סרט ההמשך.

תשמחו לדעת שהשחקנים האהובים ידבבו גם בסרט ההמשך. בטריילר שפורסם על ידי MGM תוכלו לשמוע את קולותיהם של דוד פסטר אותו מדבב ניק קרול, בן הדוד "זה" אותו מדבב סנופ דוג ווונסדיי אדמס אותה מדבבת קלואי גרייס מורץ. יחד עם זאת, נמסר ש-Bill Hader יחליף את פין וולפהארד שדיבב את פוגסלי אדמס בתוספת דמות חדשה בשם סיירוס אותה ידבב וויל וולטון ויתר השחקנים שכיכבו בסרט הראשון צפויים לחזור לסרט ההמשך. הטריילר נמצא בקישור המצורף ומתחתיו הפוסטרים שפורסמו:

משפחת אדמס2

משפחת אדמס

"משפחת אדמס 2" יגיע לאקרנים ב-2021\10\8.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה