משפחת אדמס2

משפחת אדמס 2 – טריילר חדש לסרט ההמשך המצופה

"משפחת אדמס 2" חושף טריילר לקראת ההגעה הקרובה לבתי האקרנים ולשירותי ההזרמה.

"משפחת אדמס" עשירה בסדרות טלוויזיה, סדרות אנימציה וארבעה סרטים באורך מלא. סרט האנימציה האחרון שוחרר ב-2019. בסרט ההמשך, המשפחה הגותית יוצאת לחופשה משפחתית רוויית הרפתקאות. במהלך החופשה וונסדיי ופוגסלי עורכים ניסויים מדעיים, הולכים לתחרות כשרונות בבית הספר ומטיילים בגרנד קניון ובמפלי הניאגרה. בסרט ידובבו שחקנים מפורסמים ואהובים בהם: פין וולפהארד, שרליז ת'רון, אוסקר אייזק, ניק קרול, קלואי גרייס מורץ, בט מידלר, סנופ דוג והרשימה עוד ארוכה. לפניכם טריילר הסרט:

הסרט נראה צבעוני וכיפי כמו הסרט הראשון וצפויה לנו היכרות עמוקה יותר עם המשפחה האפלה והקורעת מצחוק, תפניות ואפילו כמה דמויות חדשות. הסרט ישוחרר לבתי הקולנוע באותו היום שיוזרם לשירותי ההזרמה על מנת לא לאכזב את קהל המעריצים ולתת מעטפת של גיבוי.

חדשות טובות נוספות הן שייצא ל"משפחת אדמס" משחק וידאו בשם "The Addams Family: Mansion Mayhem" בסתיו הקרוב, בסמוך להקרנת הבכורה של הסרט ושחרורו לשירותי ההזרמה והוא יהיה בפלטפורמה מרשימה של תלת מימד.

"משפחת אדמס 2" ישוחרר לאקרנים ולשירותי ההזרמה ב-2021\10\1.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה