משפחת אדמס

תוכנית טלוויזיה Live-Action של משפחת אדמס בשלבי פיתוח

"משפחת אדמס", המשפחה האפלה המפורסמת ביותר באמריקה, ממשיכה לצבור עוד מקום על המסך בתוכנית טלוויזיה Live-Action מאת טים ברטון שנמצאת כרגע בשלבי פיתוח.

ל"משפחת אדמס" היסטוריה מפוארת בעולם הטלוויזיה והקולנוע. מאז שהומצאה ב-1939 על ידי המאייר האמריקאי צ'ארלס אדמס היא קיבלה סדרות Live-Action מצליחות בשנות ה-60, סדרות אנימציה ושני סרטי Live-Action שזכורים לטובה. גם בשנה שעברה נהיננו מסרט אנימציה מודרני שתוכלו לקרוא את הביקורת המלאה עליו כאן באתר שלנו ובנוסף לאחרונה הוכרז סרט המשך עבורו שצפוי להשתחרר ב-2021.

הבמאי טים ברטון יביים לראשונה בפרויקט זה תוכנית טלוויזיה משלו והוא ללא ספק בחירה מוצלחת בהתבסס על הניסיון שלו בסרטים גותיים ואפלים כמו: "ביטלג'וס" ו"חתונת הרפאים". אומנם, הוא היה שותף בגרסת Live-Action של Disney בסרט "דמבו" שנחשב פחות טוב מ"אלאדין" ו"מלך האריות" ששוחררו גם הם ב-2019. בתוכנית הטלוויזיה החדשה טים ברטון מתכנן להתמקד בדמות וונסדיי ולהציג לנו אותה בצורה מרעננת ומלאה, אף בתקופות שונות בחייה.

Tim Burton

בגלל שטים ברטון יביים את התוכנית יש סיכוי שמשתפי הפעולה הקבועים שלו בהם ג'וני דפ, הלנה בונהם קרטר, וינונה ריידר ואווה גרין ילוהקו לסדרה אבל עדיין לא לוהק הקאסט. יש גם השערות לגבי שירות ההזרמה של הסדרה וכרגע Netflix נראית האפשרות הסבירה ביותר.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה