"משפחת אדמס": טריילר ראשון לסרט האנימציה המצופה

"משפחת אדמס" המשפחה המפחידה- אך מצחיקה האהובה על כולנו, חוזרת לאדפטציה נוספת, הפעם בסרט אנימציה ועכשיו אנחנו מקבלים את הטריילר הראשון.

"משפחת אדמס" הופיעו בפעם הראשונה כקומיקס בשנות השלושים בעיתון- "New Yorker", כסאטירה קריפית למשפחה אמריקאית ממוצעת. בשנות השישים המשפחה עברה אדפטציה בפעם הראשונה לסרט לייב- אקשן, ומאז הופיעה בסוגים שונים של סדרות וסרטים במשך המאה ה- 20.
האדפטציה החדשה של המשפחה באה באנימציה, אך סוג של אנימציה ריאליסטית שראינו כבר בסרטים כמו- "מסיבת נקניקיות", "קרוליין ודלת הקסמים" וסדרת סרטי- "שרק".

את זוג ההורים האהוב ידובבו- אוסקר אייזק ושרליז ת'רון, כאשר אליהם יצטרפו לצוות השחקנים שכולנו אוהבים: קלואי גרייס מורץ ("קיק אס"), ניק קרול ("פה גדול"), בט מידלר ופין וולפהארד מ- "דברים מוזרים".
עכשיו, "משפחת אדמס" מקבל טריילר ראשון, ואתם מוזמנים לצפות בו למטה:

הטריילר הראשון כמובן פחות התמקד בעלילה של הסרט אלא יותר בניסיון לעורר אצל הקהל התרגשות לקראת חזרת המשפחה האהובה, עם דברים כמו האם- מורטיסיה רוכבת על צבא של עכבישים, או האב- גומז שם מכשיר עינוי על ראשו, סתם בשביל הכיף. הסיפור שכנראה הסרט יתמקד בו, מספר איך מרגו נידלר, מנחת טלוויזיה שאובססיבית למשפחה מושלמת ונורמלית, נגיד ככה- "מתקשה" להתמודד עם משפחה מיוחדת זו.

למרות שישנו הפחד שהקהל כבר לא יתחבר להומור הסאטירי שפחות רלוונטי לתקופה זו, צוות המדובבים המצוין ביחד עם סוג האנימציה שכל כך מתאימה לעלילת סרט זה, עדיין משאירים בנו תקווה לא קטנה ש- "משפחת אדמס" יחזרו ובגדול.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה