שוחרר טיזר ל-Star Wars Jedi: Fallen Order

סוף כל סוף אנחנו זוכים לקבל הצצה קטנה למשחק Star Wars Jedi: Fallen Order.

מלבד ההתרגשות ההולכת וגוברת לקראת צאת הטריילר של Star Wars Episode IX, נדמה שעוד ריגוש אחד לא יזיק לנו. הודות ל-Electronic Arts ב-13 לחודש אנחנו נזכה לקבל הצצה ראשונה ל-Star Wars Jedi: Fallen Order. למעשה הרמיזה החלה עם ציוץ בטוויטר המראה לנו חרב אור שבורה ולא יותר מכך.

המשחק הנמצא בפיתוח של Respawn Entertainment יביא לנו משחק עם עלילה המתרחשת בין פק 3 לפרק 4 של הסדרה, כשמסדר הג’דיי עומד בפני הכחדה בידי האימפריה שקמה לה לחיים. ובוא לא נשכח את פקודה 66. בזכות הדלפה שמצאה את דרכה ברשת בדצמבר 2018, אנחנו יודעים כי השם של הדמות הראשית במשחק הולך להיות Cal. אביר ג’דיי שהצליח לברוח מתהליך הטיהור הנורא של אימפריית הרשע, יחד עם המנטור שלו, Cerses. נדמה שקבוצה הנקראת Inquisitors, תהיה גם נוכחת במהלך המשחק, היות והם צדים את אבירי הג’דיי הנותרים.

לצערינו זה כל המידע שהצלחנו לגלות עד כה, אבל אנחנו מקווים כי Respawn Entertainment אכן הכינו עבורינו כמה הפתעות לפאנל של המשחק, כפי שהם הבטיחו. נכון לרגע זה עוד אין תאריך יציאה רישמי עבור הכותר, אבל כן ידוע כי הוא אמור לצאת בתקופת החגים של 2019. כעת כל שנותר עלינו לעשות זה להמתין לחגיגת Star Wars בסוף השבוע הקרוב.

מה אתם חושבים שנזכה לראות בהכרזה הקרובה? אילו דברים צפויים לנו במהלך המשחק עצמו? האם האימפריה המרושעת של EA לא תצליח להשחיט את המשחק הזה? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *