סוכני ש.י.ל.ד טסים לחלל בטריילר לעונה 5

הסוכנים של ארגון ש.י.ל.ד חוזרים למסך הקטן ב-1 בדצמבר ואנחנו קיבלנו טריילר חדש לקראת העונה החדשה

אחרי האכזבה של שתי העונות הראשונות של "סוכני ש.י.ל.ד", הסדרה המשיכה להשתפר מעונה לעונה, ועכשיו שהעונה החמישית עוברת לחלל, אנחנו מקווים שיחד עם הסוכנים עצמם, העונה החדשה תלך רחוק.

העונה הרביעית הסתיימה עם הסוכן קולסון והצוות שלו נמלטים מהשליטה של LMD Aida ומנצחים את הצורה האנושית והעוצמתית שלה, בעזרת גוסט ריידר. בעונה החמישית אנחנו עם קולסון שמתעורר על חללית ואיתו נמצאים חלק מחברי הצוות שלו, והם צריכים למצוא את דרכם הביתה.

הטריילר לא חושף לנו יותר מדי, אנחנו רק מקבלים כמה רגעים כיפים ועימותים עם חייזרי Kree, אבל חוץ מזה, אפשר לצפות לכמה פרקי מדע בידיוני קלישאים.

אנחנו מניחים שהסיבה שהסדרה עוברת לחלל זה בגלל "ת'ור: ראגנארוק" ובגלל שסרט הנוקמים הבאה, "הנוקמים: מלחמת האינסוף", מתרחש ברובו בחלל, אז, ככל הנראה, יהיה אפשר לצפות לעוד איזכורים של הסדרה לשני הסרטים (ואולי אפילו שומרי הגלקסיה). אבל בואו נקווה שהיא תמשיך לעמוד בפני עצמה כסדרה מלאה בכיף ודמויות שלעולם לא היינו זוכים לראות בסרטי Marvel, כמו גוסט ריידר.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה