סוכני S.H.I.E.L.D. – עונה 6 מתכננת משהו אפל

"סוכני S.H.I.E.L.D." של Marvel חוזרת בקיץ הקרוב עם עוד אקשן, דרמה וכל הדברים שאנחנו אוהבים בסדרת הקומיקס המצליחה

"סוכני S.H.I.E.L.D" בחרה באופן לא מפתיע להמשיך את הסיפור שלה ולגמרי לעקוף את אחד האירועים הגדולים בהיסטורית הקולנוע "מלחמת האינסוף", העונה הקודמת הזכירה את האיום הקרב ובא שהוא ת'אנוס אבל לא קיבלנו אף פרק בסדרה שמתייחס לנקישת האצבעות האייקונית של הטיטאן שמחקה חצי מכל האנושות, בעיקר בגלל שהסדרה תעשה את חזרתה רק בקיץ הקרוב, אחרי הסרט הבא "הנוקמים: סוף המשחק", שככל הנראה יחזיר את כל האנושות לחיים.

במקום זאת, הסדרה החליטה להתרכז בסיפור המצוין שלה, שרק המשיך להשתפר מאז השקת הסדרה ב-2013. הסדרה חוותה מספר אירועים מזעזעים ואדירים, אבל אחד האירועים הגדולים שהסדרה תחווה יהיה מותו (שוב) של הסוכן קולסן, שלפי הטיזר טריילר החדש, קרה באירועים לפני עונה 6.

אוקיי, חשבנו שהטריילר הקצר יצליח לסדר לנו את הבלבול בראש, אבל הוא רק יצר עוד. חוץ מזה שאנחנו לא יודעים מה קרה לקולסון בטהיטי, אנחנו מקבלים קולסון אחר בסוף הטריילר שאפילו לא יודע מה זה S.H.I.E.L.D., האם הוא פשוט שכח את הכל? או שיכול להיות ויש פה איזשהו קטע של מסע בזמן שקשור להופעתו של הסוכן האגדי בסרט הקרב ובא "קפטן מארוול".

אנחנו מקווים לקבל קצת תשובות כשהסדרה תעשה את חזרתה לרשת ABC ביולי הקרוב.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה