יצא השד מהמנורה: הצצה ראשונה לג'יני ב"אלאדין"

סוף סוף, אחרי ציפייה ממושכת- זכינו לקבל הצצה לדמותו הכחולה של הג'יני, שיגולם על ידי וויל סמית' בגרסת הלייב אקשן החדשה ל"אלאדין".

אחרי שקיבלנו הצצה ראשונה למראה הדמויות בתמונות, והמון תלונות הופנו לדיסני על כך שאנחנו לא זוכים לראות את דמותו של הג'יני הכחול האהוב, שבסרט האנימציה המקורי דובב על ידי רובין וויליאמס המנוח (ובעברית על ידי טוביה צפיר) וטיזר שגם השאיר אותנו סקרנים- אולפני Disney חושפים לנו בטריילר חדש של "אלאדין" את דמותו של הג'יני בכוחו המלא, עם עור כחול וכל העשן שבא יחד איתו.

אז כן, זוהי הפעם הראשונה שאנחנו זוכים לראות את דמותו של הג'יני הכחול על המסך הגדול, מאז הקרנת הסרט המצויר המקורי בשנת 1992 (אני היחיד שמרגיש זקן פתאום?).

הג'יני יגולם על ידי השחקן וויל סמית, שהוא אמנם שחקן מוכשר לכל הדעות, אך נוטה לקבל פרויקטים באיכויות שונות- מסרטים איכותיים כמו "אני אגדה" ו-"אני רובוט", לסרטים מאכזבים כמו "יחידת המתאבדים" ו-"העולם אחרי".
כך שנראה שלמרות הליהוק של שחקן בקנה מידה ויכולות כמו סמית', הדבר לא מבטיח שדמותו של הג'יני תהיה מוצלחת מספיק כדי להחזיק סרט שמעריצי Disney מושבעים כבר חוששים מפניו.

אם אתם מעריצים של גרסאות לייב אקשן לסרטים המצויירים הקלאסיים של Disney, תתחילו לחמם את הפופקורן.
בשנה הקרובה צפויים לצאת 3 סרטי לייב אקשן שיבוססו על סרטי אנימציה של אולפני אימפריית העכבר: "דמבו" , "אלאדין" , ו-"מלך האריות".

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה