סרט חדש של Teenage Mutant Ninja Turtles בדרך ל-Netflix

אולפני Nickelodeon מפתחים סרט אנימציה חדש בסדרת "Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles" המגיע לרשת הסטרימינג Netflix.

סדרת האנימציה הפופולרית "Rise of Teenage Mutant Ninja Turtles" חוזרת בחסות אולפני Nickelodeon הישר ל-Netflix, עם האחים ראפ, ליאו, דוני ומייקי, יחד עם חברתם הכתבת אפריל אוניל בשלל הרפתקאות מסתוריות ברחבי העיר ניו-יורק.

הסדרה כוללת צוות מדובבים מאוד מוצלח, כגון בן שווארץ, ברנדון מייקל סמית', עומאר בנסון מילר, וג'וש מילר כארבעת צבי הנינג'ה בצעירותם. בנוסף לגיבורים, כמובן שיש גם צוות נבלים מאוד מוצלח, כמו לנה הידיי בתור ביג מאמא, ג'ון סינה בתור בארון דרקסומנד, ריס דרבי בתור היפנו-פוטאמוס, וסולן להקת הסקס פיסטולס לשעבר (Sex Pistols) ג'וני רוטן בתור השף החזירי "מיט סוויטס".

כפי שאישר מנכ"ל Viacom בוב ברקיש, המעריצים יקבלו סרט אנימציה באורך מלא רק ב-Netflix, הראשון מבין שניים שמתוכננים בעסקה עם Nickelodeon, כשהשני הוא סרט חדש של "הרעשנים" (Loud House), סרט על נער ממישיגן שגר בבית עם עשר אחיות. אין ספק שלסרט יהיה קהל מעריצים וצופים הרבה יותר גדול ב-Netflix מאשר ב-Viacom, אך על זה עוד יש ויכוח; מה שברור כרגע הוא שהסרט, למרות אותו השם ואותן הדמויות, לא יהיה קשור לסדרת האנימציה בעלת אותו השם שמשודרת כרגע ב-Nickelodeon.

לא ידוע כרגע מתי כל זה יתרחש, היות ושתי החברות לא שיחררו עדיין תאריכים לסרטים המדוברים. גם לא ידוע האם צוות הסדרה של "Rise of Teenage Mutant Ninja Turtles" יחזור לסרט הזה, או האם צוות המדובבים יחזור אף הוא. במאי הקול הוא לא אחר מאשר רוב פולסון והמפיק הוא אנדי סוריאנו. חברת Viacom מפיקה גם את "Pinky Malinky" ל-Netflix, בנוסף לגרסת לייב אקשן נוספת לסדרה "איירבנדר: כשף האוויר האחרון".

המפיק אנדי סוריאנו חשף שהסרט יושפע מז'אנר האנימה, לקומיקס פראנקו-בלג'יאן, ואפילו סדרת "באטמן" הקלאסית מ-1960. העונה הראשונה של "Rise of Teenage Mutant Ninja Turtles" כרגע משודרת ב-Nickelodeon, עם עונה שנייה בפיתוח. נחשוף פרטים נוספים בהמשך.

אודות קארין רוז דובינסקי

בלוגרית עצמאית וגיקית גאה המתפעלת דף משלה בשם The Geek Chick@. הבלוג עוסק בקולנוע, סדרות, גיימינג, חדשות, כתבות, ביקורות והמלצות. קולנוע הוא חיי, אוהבת את כל הז'אנרים (במיוחד אימה ומדע בדיוני) :) חפשו אותי בפייס!

השאר\י תגובה