יצא מהמנורה: תמונות ראשונות לדמויות של “אלאדין”

סוף סוף נחשפות תמונות של הדמויות והשחקנים בגרסת הלייב אקשן של אלאדין, ובינהן מבט ראשון על הג’יני בגילומו של וויל סמית’.

אחרי הטריילר ששוחרר באוקטובר, בו זכינו להצצה ראשונה לגרסת הלייב אקשן לדמותו של אלאדין- אולפני Disney חושפים בתמונות ראשונות את שאר הדמויות לאדפטציה החדשה של הסרט האהוב.

בין השחקנים של הסרט תוכלו לראות את אלאדין משוחק על ידי Mena Massoud, שחקן ממוצא מצרי, ונעמי סקוט המוכרת בעיקר מתפקידיה בסרט “פאוור ריינג’רס” ו”להציל את מארק ווטני” ועתידה לגלם את הנסיכה יסמין.
וכמובן- וויל סמית’ שיגלם את הג’יני מהמנורה, אשר בגרסה המצוירת דובב על ידי האחד והיחיד- רובין וויליאמס המנוח (ובעברית ע”י טוביה צפיר).

התמונות נחשפו במגזין Entertainment Weekly יחד עם שער המגזין בו 3 הדמויות של אלאדין, יסמין והג’יני.

התמונות לא התקבלו באהבה רבה עבור רוב קהל המעריצים של סרטי דיסני המקוריים.
אחת התלונות היו על דמותו של הג’יני מהמנורה, בגילומו של וויל סמית’- שמופיע בתמונות האלו כאדם אנושי בלי ייחוד כמו גוון העור הכחול שלו בגרסה המצוירת.

שעות ספורות לאחר חשיפת התמונות, סמית’ כתב באינסטגרם כי הגרסה ששוחררה בתמונות היא צורתו המוסוות/אנושית של הג’יני, ככל הנראה על מנת להתלוות אל אלאדין בקרב אזרחי אגראבה מבלי לעורר חשד, וכי דמותו במהלך הסרט תהיה כחולה ועשויה רובה בטכנולוגיית מחשב (CGI).

בין התמונות נחשפו גם דמויותיהם של ג’אפר המכשף, ואבו- קוף המחמד של אלאדין המתלווה אליו בסרט.

גם ג’אפר לא זכה לחיבוק אוהב ממעריצי Disney, שמתלוננים שבמקום זקן וממורמר בעל כוחות כישוף, לוהק לתפקיד שחקן צעיר, שלדעת חלקם- נראה טוב יותר מאלאדין עצמו.
אולי זה בגלל שהוא מחזיק במנורה, וביקש להיות צעיר ומושך? לא סביר במיוחד- אבל כנראה זה סתם נסיון שלי לחפות על ליהוק בעייתי.

טענה נוספת, היא על איכות האביזרים וחלק מהתלבושות (של אלאדין והג’יני בעיקר), שנראים כאילו הגיעו מהפקת ברודווי דלת תקציב ולא מאולפני הענק של Disney, ולא דומים לגרסה המצוירת הזכורה לטובה, והשינויים שנערכו לתלבושות על מנת להתאימן לגרסה עם שחקנים ולא לגרסה המצוירת.

הסרט יבויים על ידי הבמאי גאי ריצ’י (“קינג ארתור: אגדת החרב“, “שרלוק הולמס”) שאמר כי למרות שעוד לא זכינו לראות עדיין את דמותו הכחולה של הג’יני, דמותו כבר “מוכנה”- והוא עתיד להראות כמו “אבא שרירי משנות ה-70”.

הסרט “אלאדין” עתיד לצאת לאקרנים בתאריך 24 במאי 2019.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה