לכל הנערים שאהבתי – הוכרז המשך לקומדיית הנעורים הרומנטית

קומדיית הנעורים הרומנטית “לכל הנערים שאהבתי” חוזרת בהמשך בחסות Netflix.

השחקנים הראשיים לאנה קונדור ונוח סנטינו חוזרים בהמשך לקומדיה הרומנטית “לכל הנערים שאהבתי” המבוססת על ספרה המצליח של הסופרת ג’ני האן בעל אותו השם; הסרט הושק ברשת Netflix מוקדם יותר השנה והקסם, הפשטות והכימיה בין שני השחקנים הראשיים הפכו אותו ללהיט מיידי. הסרט הראשון לא היה רק להיט קטן בשביל ענקית הסטרימינג, אלא גם הפך לאחד מהסרטים הכי נצפים שלה השנה. הדיבור סביב הסרט רק המשיך לצמוח ורעיונות להמשך כבר החלו לצוץ. כוכבי הסרט היו בעד, ואכן ההמשך קיבל אור ירוק ממש לאחרונה בחסות Paramount ו-Netflix. בטריילר לסרט הראשון ניתן לצפות מטה:

רשת Netflix בהחלט ניצלה את הכימיה בין לאנה ונוח ופירסמה את הסרטון (מצורף מטה) הכיפי בחשבון הטוויטר הרשמי שלה, המראה את לאנה קונדור (בתור לארה ג’ין קוביי) מתלבטת מה לקנות לנוח סנטינו (בתורפיטר קבינסקי) לכבוד חג המולד. בציוץ היה כתוב:

| “עכשיו זה רשמי: @lanacondor @noahcent יככבו בהמשך ל-“לכל הנערים שאהבתי”! | 

סופיה אלברז עתידה לכתוב את התסריט שוב, שככל הנראה יאמץ את הספר השני בסדרה המצליחה. מבוסס על סוף הפרומו מעל, נראה שהאדפטציה הזו תכלול את הדמות ג’ון אמברוז, שעשה הופעה קטנה בסוף הסרט הראשון לאחר שסוף סוף קיבל את מכתב האהבה מלארה. מבלי לחשוף את עלילת הסרט השני, ג’ון אמברוז מאוד מעורב בעלילת הספר השני בסדרה, הקרוי “נ.ב. – אני עדיין אוהבת אותך”. מכיוון שהצוות המקורי הכולל את סופיה אלברז, לאנה קונדור ונוח סנטינו חוזרים גם להמשך, לא ברור עדיין למה הבמאית סוזן ג’ונסון לא קושרה גם להמשך. זה יכול להיות כתוצאה ממשא ומתן בחוזה, שנפוץ למדי אחרי סרט ראשון מצליח; המעריצים יכולים לקוות שהבמאית ג’ונסון תחזור גם לסרט השני במספר.

אין עדיין פרטים נוספים על לוחות הזמנים של ההפקה, אך Netflix ככל הנראה תכריז על פרטים חדשים בקרוב. נצטרך לחכות לעוד חדשות גם בקשר לעלילת הסרט וגם בקשר לליהוק של ג’ון אמברוז אבל מה שבטוח זה שהמעריצים יכולים להיות רגועים כי ההמשך בהחלט בדרך למסך.

אודות קארין רוז דובינסקי

בלוגרית עצמאית וגיקית גאה המתפעלת דף משלה בשם The Geek [email protected] הבלוג עוסק בקולנוע, סדרות, גיימינג, חדשות, כתבות, ביקורות והמלצות. קולנוע הוא חיי, אוהבת את כל הז'אנרים (במיוחד אימה ומדע בדיוני) :) חפשו אותי בפייס!

השאר\י תגובה