פחמן משודרג – סדרת מדע בידיוני חדשה ברשת Netflix

"פחמן משודרג" (Altered Carbon) היא סדרת האדטפציה החדשה ברשת Netflix והיא נראת מגניבה ברמות

Netflix תמיד היה הבית של סדרות איכותיות על המסך הקטן, בין אם אלו סדרות הגיבורים של Marvel, "בית הקלפים", "הכתר" או "נארקוס". כעת, אנחנו זוכים לראות סדרת מדע בידיוני חדשה המבוססת על הרומן הקלאסי של ריצ'רד ק. מורגן בשם "פחמן משודרג" (Altered Carbon).

הטריילר רשמי:

הסיפור מתרחש כ-300 שנה בעתיד, כשהציוויליזציה השתנתה על ידי המצאה טכנולוגית חדשה בשם התודעה לדיגיטציה, גופים אנושיים שניתנים להחלפה, מה שאומר שהמוות איבד את כוחו. "פחמן משודרג" מתרכז בטאקשי קובאץ', חייל מקבוצה של לוחמים בין-כוכביים שהובסו במרד נגד הסדר העולמי החדש, הוא הוקפא במשך מאות שנים עד שאדם עשיר (ומת) בשם לורנס בנקרופט מציע לקובאץ' הזדמנות לחזור לחיים ובתמורה קובאץ' צריך לפתור את תעלומת הרצח של בנקרופט.

הרעיון נשמע מאוד מגניב ולפי הטריילר נראה שההפקה של הסדרה היא ברמה גבוהה ומושקעת. כך גם נראה בסרטון מאחורי הקלעים של הסדרה:

צוות השחקנים של הסדרה גם נראה מאוד מרשים עם כוכבים כמו ג'ול קינאמן ("רובוקופ", "יחידת המתאבדים"), ג'יימס פיורפוי ("סיפורו של אביר") ומרתה היגארדה ("מלכי הרחוב"), ואני פשוט מת על הסביבה הנהדרת שהם יוצרים בסדרה, שמאוד מזכירה את סרט הקאלט האהוב "בלייד ראנר".

אני אישית לא מכיר את הרומן, אבל אני חושב שאתחבר לשירות ה-Netflix שלי ואצפה בסדרה, שזמינה בספריית הסדרות של Netflix מתחילת החודש.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה