פחמן משודרג עונה 2 – טריילר+פוסטר

"פחמן משודרג" בדרך אלינו עם עונה שנייה מלאה במתח ומיסתורין בעולם המדע הבדיוני

הסדרה המצליחה, "פחמן משודרג" מבוססת על רומן משנת 2002 בעל שם זהה מאת הסופר האנגלי ריצ'רד ק. מורגן. הסדרה מציגה מצבים על טבעיים בהם ניתן להחליף תודעה וגוף על מנת להיעלם, למצוא חיים חדשים ולרמות מוות. הדבר האחרון מתאפשר רק לעשירים במיוחד, שכן הם בעלי היכולת לחיות לנצח.

העונה הראשונה עקבה אחרי טקשי קובץ',שבילה את 250 השנים האחרונות כלוא ללא גופה וגולם על ידי ג'ואל קינמן. לאחר מכן, נקנה על ידי לורנס בנקרופט (ג'יימס פיורפוי) על מנת לפתור את תעלומת הרצח שלו שמסתבכת בגלל היותו מהפכן בשם קובץ', הוא מתעמת עם העולם לצד בעלי ברית שצבר כמו קריסטין אורטגה (מרתה היגארדה) ועובד המלון פו שעובד עם AI. כעת אנתוני מאקי יגלם את טקשי קובץ' בעונה החדשה. להלן הטריילר והפוסטר החדש של העונה השניה:

 

הטריילר מדגיש את מאקי עם תכונות משוכללות כמו ריפוי מהיר וזמן תגובה מתקדם. הוא גם יעשה זאת לצד חזרתו של פו למרות שהוא היה רחוק מבסיס הפעילות של AI. אנו רואים טריילר קצבי ומעניין שממקם את מאקי בלב המלחמה עם אהובתו Quellcrist Falconer המנוחה שמהווה תעלומה גם כן. נקווה שבשל עונה ראשונה מוצלחת והרחבת הזכיינות של Netflix גם העונה השניה תהיה חוויה מסחררת חושים. 

העונה השניה תשוחרר ב-27 לחודש הזה.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה