אלים אמריקאים מקבלת טריילר חדש לעונה 2

"אלים אמריקאים" מקבלת טריילר לעונה השנייה, בו מר וונסדיי מבטיח מלחמה.

העונה הראשונה של "אלים אמריקאים" הציגה את סיפורו של שאדו מון (ריקי ויטל), שמוצא עצמו נכנס למלחמה בין האלים העתיקים לחדשים לאחר ששוחרר מהכלא וקיבל משרה אצל אדם מסתורי בשם מר וונסדיי, בגילומו של איאן מקשיין. לקראת העונה השנייה, רשת השידור Starz פרסמה כמה פוסטרים ועשתה מרתון לעונה הראשונה, לפני ששחררה את שלוש הדקות הראשונות של העונה החדשה באינטרנט. למרות שאי נוכחותם של מקשיין כמר וונסדי ושל הדמות הראשית, שאדו (ויטל) הייתה מורגשת, ההצצה הראתה לצופים את קו העלילה הכללי של העונה הקרובה- מלחמה בין האלים הישנים של מוונסדי לבין אלה החדשים של מר עולם (קריספין גלובר). בנוסף הנער הטכני (ברוס לנגלי) נראה בהצצה מחפש את מדיה חדשה (קאיון קים), שתחליף את ג'יליאן אנדרסון בתפקיד לאחר שהיא עזבה את הסדרה .

העונה החדשה עדיין רחוקה, אבל Starz שחררה טריילר שמודיע למעריצי הסדרה שאחרי עיכוב משמעותי (שנוצר עקב סכסוך בין יוצרי הסדרה והמפיקים בריאן פולר ומיכאל גרין לגבי הבדלים יצירתיים ותקציב הסדרה), "אלים אמריקאים" שמבוססת על עבודתו של הסופר ניל גיימן, חוזרת סוף סוף ב-10 במרץ.

אחד המאפיינים הבולטים של העונה הראשונה של אלים אמריקאים הוא ההרגשה החלומית של הסיפור. לפי הטריילר נראה שגם העונה השנייה של הסדרה תמשיך להציג את הסיפור באותה הדרך כשהיא מראה את מר וונסדי מנסה לאמן את שאדו בן חסותו ובהמשך גם מרומז על מסע בזמן,  כשאשתו של שאדו, לורה (אמילי בראונינג) נראית במערב הפרוע ובעוד זמנים שונים ברצף ההיסטוריה של אמריקה.

מלבד העיכוב המשמעותי ביציאת העונה, נראה שהשינויים מאחורי הקלעים של הסדרה לא פגעו במיוחד בעלילה של "אלים אמריקאים". אם העונה תהיה טובה כמו שהטריילר שלה מציג, מצפה לנו עוד עונה יוצאת דופן לסדרה המקורית והייחודית.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה