"אלים אמריקאים" חודשה לעונה 3 עם מפיק חדש

"אלים אמריקאים" חודשה לעונה 3, שבוע לאחר בכורת העונה השנייה. ביחד עם הכרזת החידוש, Starz הודיע על מפיק חדש לעונה.

"אלים אמריקאים", שמבוססת על הספר של הסופר ניל גיימן, הוצגה לראשונה ב-2017 בערוץ Starz. הסדרה שנכתבה על ידי בריאן פולר ומיכאל גרין קיבלה ביקורות טובות ושבחים רבים שהובילו את הערוץ לחידוש הסדרה לעונה שנייה. בזמן שלבי הפקתה שני הכותבים, גרין ופולר עזבו את תפקידם כמפיקים ראשיים עקב בעיות תקציביות, ופינו מקום לתסריטאי ג'סי אלכסנדר. אלכסנדר הצליח להישאר בתפקידו מספיק זמן כדי להוציא את העונה השנייה לשידור אך הוא פוטר, משאיר אחריו עונה שקיבלה ביקורות מעורבות עד כה.

נראה שערוץ Starz לא נותן לביקורות להשפיע, והוא חידש את הסדרה לעונה שלישית שבוע לאחר בכורת העונה השנייה. בהכרזה הערוץ הוסיף שאת אלכסנדר, שפוטר, יחליף צרלס ה. אגלי. גיימן שהוא גם מפיק בסדרה הגיב להודעה:

אני נרגש, "אלים אמריקאים" חודשה לעונה שלישית, ואני נרגש אף יותר שאני זוכה לעבוד עליה עם צ'רלס אגלי. צ'אק הוא השותף לפשע הכי טוב. אני עבדתי במשך שבועות על הצורה הכללית של העונה ואני שמח שהוא קיבל את הזכות להחזיק בלפיד של "אלים אמריקאים" ולהוביל אותו לתהילה.

בהתחשב בביקורות הפושרות שהסדרה קיבלה עד כה בעונה השנייה, ההכרזה של Starz נשמעת קצת מפתיעה. המעבר התכוף בין מפיקים ראשיים שקורה כל עונה יוצר חוסר עקביות בטון ובאווירה של הסדרה וזו כנראה הסיבה לדעה הפחות אוהדת של הקהל. בכל מקרה נראה שערוץ Starz לא מתכוון לבטל את הסדרה גם אם קהל צופיה ירד מעט. כל עוד יש מספיק רייטינג, "אלים אמריקאים" תמשיך לעונות חדשות.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה