הרובוטריקים חוזרים בסרט חדש שיחקור את היסטוריית סייברטרון

סרט אנימציה חדש בכותר "רובוטריקים" יגלה לנו יותר על היסטוריית סייברטרון, הכוכב המפורסם של הרובוטים הענקיים.

סייברטרון הוא כוכב הבית המפורסם של הרובוטריקים שנראה במספר סרטי הלייב-אקשן בכותר, כמו כן גם בסדרות הטלוויזיה ובסרט האחרון בסדרה – "באמבלבי". בעוד שהסרטים המודרנים הם יותר רלוונטיים לתקופתנו, סאגת הרובוטריקים החלה מסדרת צעצועים מאת Hasbro ויצרנית הצעצועים היפנית Takara Tomy אי שם ב-1984. כבר באותה השנה, סדרת הרובוטריקים הראשונה יצאה לאור, עם כמה מהדמויות הכי פופולריות עד ליום זה.

בעוד שסדרת "רובוטריקים" נחשבה לסדרה הכי טובה בכותר עד היום, היו עוד כמה סדרות אנימציה במהלך השנים, כגון: "Beast Wars: Transformers", "Transformers: Armada", ו-"Transformers Prime"כרגע נראה שתוספת חדשה מתווספת לאנימציות, אבל כסרט. המפיק הותיק של "רובוטריקים", לורנזו די-בונאוונטורה, הכריז על סרט חדש בכותר הרובוטים, אלא שהפעם הוא יהיה דווקא בצורת אנימציה ולא לייב-אקשן; די-בונאוונטורה אף הוסיף שהסרט יחקור את מיתולוגיית הכוכב האגדי סייברטרון, והמעריצים הולכים לעוף על זה.

Transformers 1984 Series

חוץ מהמעבר מאנימציה לסרטי לייב-אקשן, כותר "רובוטריקים" עבר לא מעט שינויים מאז הבכורה שלו על מרקע הטלוויזיה שלנו ב-1984; נדמה שהסרט "באמבלבי" שיצא לאחרונה, שמשמש כמעין חידוש לסרטי הלייב-אקשן בכותר, משמש כסוג של תיקון לסדרת הסרטים שהחלה ב-2007, עוד מסרט הרובוטריקים הראשון שיצא בסדרה זו, עם כמה חורים בעלילה שלא מתאימים כ"כ לחמשת הסרטים של מייקל ביי. היות והכותר מאוד מצליח ופופולרי והסרטים מצליחים מאוד בקופות, מה שבוודאי עושה את אולפני Paramount Pictures מאוד מאושרים, אין ספק שנשמע על עוד ועוד פרויקטים הקשורים לרובוטריקים בעתיד, חוץ מהפרויקט הנ"ל. במאי הסרט "באמבלבי", טראביס נייט, כבר חושב על המשך, כמו כן גם סרט סולו לדמות הפופולרית, המנהיג אופטימוס פריים, יכול לצאת לפועל – אף עפ"י שהמפיק די-בונאוונטורה חושב שזה יהיה קצת בעייתי במקרה הזה אך הבטיח למעריצים סרט נוסף בכותר.

Cybertron In: Dark Of The Moon

האולפנים בהחלט מרוצים מהצלחת סרטי הלייב-אקשן, ויש מצב גדול מאוד שמעריצי הסדרה יאהבו מאוד גם סרט אנימציה של הרובוטים; ניחוח הנוסטלגיה מוכיח את עצמו במקרה הזה, וסרט אנימציה על היסטוריית הכוכב ממנו הרובוטים מגיעים יצית דיון מחודש על סדרת האייטיז המיתולוגית. קיבלנו הצצה מרהיבה לקרבות המעטים שנראו בכוכב בסרטי הלייב-אקשן, ונדמה כי המעריצים צמאים לדעת יותר על סייברטרון ומקור הרובוטריקים.

נביא פרטים נוספים על הסרט בהמשך.

אודות קארין רוז דובינסקי

בלוגרית עצמאית וגיקית גאה המתפעלת דף משלה בשם The Geek Chick@. הבלוג עוסק בקולנוע, סדרות, גיימינג, חדשות, כתבות, ביקורות והמלצות. קולנוע הוא חיי, אוהבת את כל הז'אנרים (במיוחד אימה ומדע בדיוני) :) חפשו אותי בפייס!

השאר\י תגובה