טריילר רשמי לפריקוול של "אימה באמטוויל"

הסרט "אימה באמטוויל" מספר על רציחות אמיתיות שהתרחשו בבית באמטוויל, ניו-יורק, וכעת הפריקוול עתיד לגלות לנו על השיגעון שאחז בבן שרצח את משפחתו בסרט The Amityville Murders.

בשנת 1974 הודה רונלד "בוץ' " דפו ג'וניור (.Ronald “Butch” DeFeo Jr) בן ה-23 ברציחת הוריו וארבעה בני משפחה צעירים עם רובה קליבר 0.35 באמטוויל, ניו יורק.
במשפט שלאחר מכן, טען דפו להגנה עצמית מפני "קולות" שתכננו להרוג אותו, אבל הורשע בסופו של דבר על שישה סעיפים של רצח מדרגה שנייה.
חוסר העקביות של המקרה עורר תיאוריות קונספירציה, יחד עם סיפורים על פעילות על-טבעית אפשרית בבית בלונג איילנד.

בספר שפורסם בשנת 1977  "The Amityville Horror" מאת ג'יי אנסון, מסופר על משפחה שעברה לגור בבית המשפחה כשנה לאחר מקרי הרצח, וטענו כי הוטרדו על ידי ישויות על טבעיות במשך 28 יום- עד לעזיבתם את הבית.
בשנת 1979 הסיפור עבר אדפטציה למסך הגדול על ידי הבמאי סטיוארט רוזנברג (Stuart Rosenberg) בסרט "אימה באמטוויל", שמאז הפך לאיקוני לתקופתו בז'אנר האימה.

כעת הסרט החדש The Amityville Murders עתיד להיות הסרט ה-21 שיגיע משורשיו של הסיפור.
הסרט עתיד לספר לנו את מה שהתרחש בבית משפחת דפו, ואת הדרדרותו ושיגעונו של רונלד בוץ' ג'וניור עד למצב בו נמצא לבסוף- לאחר רצח בני משפחתו.

הטריילר מעניק הצצה ראשונה לאימה שעתידה להגיע אלינו בסרט ולשגע סופית את דפו הצעיר, שיגולם על ידי השחקן ג'ון רובינסון (John Robinson), הקולות שהוא שומע ושיגעונו שמשתלט עליו עד שבסוף הטריילר, אנחנו "זוכים" לראות אותו אוחז ברובה בו הוא (כנראה) מבצע את הרציחות הידועות לשמצה.
בנוסף אנחנו רואים כי הוריו קולטים את התדרדרות מצבו הנפשי של בנם, וחוששים מפניו.

הסרט The Amityville Murders עתיד לצאת לקולנוע בתאריך 08.02.19

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה