באופן רשמי וחגיגי – Anker מגיעה בייבוא רשמי בישראל

Anker מגיעה רשמית לישראל! לאחר מספר דיווחים אודות עלייתו ארצה של מותג הטכנולוגיה הבינלאומי Anker, נחתם הסכם ייבוא רשמי בין Anker לבין חברת Future Cell!

נציגות רשמית בישראל זה ללא ספק חדשות מרעישות ומשמחות, וזה בדיוק מה שקיבלנו היום כאשר דווח באופן רשמי כי חברת Anker העולמית חתמה על הסכם הפצה רשמי עם חברת Future Cell הישראלית.

במסגרת ההסכם תייבא ותשווק חברת Future Cell את שלל מוצרי הסלולר והסאונד הזמינים היום תחת מותג Anker. בין המוצרים נוכל למצוא מטענים לסמארטפונים וטאבלטים, סוללות נטענות ועוד. בנוסף לאלה יגיעו בייבוא רשמי מוצרי מותג הסאונד של אנקר, העונה לשם Soundcore, אשר כולל מספר לא קטן של מוצרים בתחום הסאונד, כגון אוזניות וכן רמקולים ניידים.

על פי הדיווחים, שלל המוצרים תחת הייבוא הרשמי יהיו זמינים לרכישה תחת מגוון חנויות האלקטרוניקה הגדולות וכן אצל עסקים קטנים נוספים החל מהחודשים הקרובים.

אדי גנדלמן, מנהל פעילות אנקר בישראל אמר: "אני שמח להכריז על השותפות עם Future Cell. חברת אנקר עושה צעדים גדולים על מנת לבסס את מותגיה ומוצריה בישראל. מטרתנו היא להביא לארץ מוצרים מובילים בעולמות הטעינה, הסאונד, המקרנים, המצלמות והשואבים החכמים."

לצד דבריו של גנדלמן סיפר אבירם שעשוע, מנכ"ל חברת Future Cell – "אנקר הינו מותג הטעינה הטוב בעולם. מטרתנו היא להביא לשוק הישראלי את מגוון הפתרונות שהחברה מציעה ולהפוך את המותג למותג מוביל בישראל כפי שהוא מוביל כבר היום במדינות רבות בעולם, תוך כדי מתן ערך גבוה ללקוחות הקצה. בהמשך הדרך אנו מתכננים להרחיב את ההיצע לתחומים נוספים."

Future Cell x Anker
מימין: איתי זיו אור (Future Cell), אדי גנדלמן (Anker), אבירם שעשוע (Future Cell).

מה דעתכם על ההסכם החדש? האם תרכשו את מוצרי Anker תחת הייבוא הרשמי? נשמח אם תספרו לנו בתגובות!

אודות רועי האן

רועי האן, לשעבר העורך הראשי של מחלקת החומרה ב-PCGalaxy. טכנאי מחשבים, גיימר וגיק משכמו ומעלה, כיום כתב הטכנולוגיה של Ynet.

השאר\י תגובה