אנאבל 3 – טריילר חדש לסרט בסדרת אנאבל שוחרר

טריילר חדש לסרט "אנאבל 3" יצא לאור, או בתרגום חופשי, "אנאבל באה הביתה". בסרט, שהוא הראשון בסדרת סרטי אנאבל שמתרחש אחרי אירועי "לזמן את הרוע", אד ולוריין וורן שמגלמים הורים חסרי כל אחריות, מביאים את אנאבל למחסן הנעול בביתם, אשר מלא באביזרים מקוללים, ושמים את הבובה המקוללת מאחורי זכוכית אותה הם בירכו יחד עם כומר בתקווה שאנאבל לא תשתחרר לעולם. אד ולוריין, כך מסתבר, לא ראו סרטים מעולם, אולי אפילו לא שמעו על הקונספט.

אנחנו לא יודעים כמה זמן עבר לפי הטריילרים, אבל בהנחה ההגיונית שמדובר ברבע שעה, בתם של אד ולוריין, ג׳ודי (מקנה גרייס), נכנסת למחסן הנעול יחד עם חברתה, דניאלה (קייטי סאריף). עוד לא ברור כיצד, אבל משהו שהם יעשו שם ישחרר את אנאבל מהכבילה (אם הייתה בכלל כזו) וזו, כמובן, תתן לנו סרט שלם שבו היא תעשה להן ולבייביסיטר של ג׳ודי, גרייס (מדיסון איסמאן), את המוות, יחד עם כל האביזרים המקוללים הנמצאים במחסן.

ג׳יימס וואן השווה את רעיון הסרט לגרסת אימה מזוויעה של "לילה מטורף במוזיאון". נראה באמת כי אד ולוריין לא ישתתפו בחלק המרכזי של הסרט, אשר יציג בעיקר את הזוועות אותן עוברות ג׳ודי, דניאל וגרייס. אד ולוריין עובדים על תיק מחוץ לעיר, הורי השנה כבר אמרנו?
החלק המעניין בסרט הוא מגוון השדים אותם יציגו, הסרט, שאמנם במרכזו עדיין תעמוד הבובה המחרידה, יכלול מגוון רב של שדים ודיבוקים אותם היא תשחרר מכבלם על מנת להגשים את תוכניותיה המרושעות להשיג את הנשמה (כפי שרומז הקול המחריד בסוף הטריילר).

אין ספק כי הסרט "אנאבל 3" יצליח להקפיץ אותנו לאורך כל ריצתו, אך השדים במיוחד מעניינים אותנו מכיוון שעל פי השמועות, אחד מהם יכול להיות הבסיס לפריקוול הבא של יקום האימה.

אודות אורגיל בוכריס

אורגיל, בן 27 מנתניה, מעצב גרפי ביום וגיק בלילה וגם ביום. מקים, מעצב, כותב ומתכנן חדרי בריחה. אוהב טיולים על חוף הים שמוקרנים על מסך קולנוע. אוהב קולנוע.

השאר\י תגובה