האם אין ולא יהיה Half-Life 3? מקור אנונימי מדבר

מקור אנונימי: "אין דבר כזה Half-Life 3”

במהלך השנים שמענו הרבה על Half-Life 3 למרות ש-Valve התעקשה שהמשחק הכל כך מצופה, לא בפיתוח. משמועות על אב-טיפוס, ועד לאפשרות של שחרור ל-VR, מה לא שמענו מהתקווה הרבה של הגיימרים למשחק האדיר הזה? לאחרונה, במקום שמועות, שמענו מקור אנונימי אמין שדיבר עם האתר ומגזין הגיימינג Game Informer, שאין דבר כזה Half-Life 3 אצל Valve.

מקור אנונימי זה קשור ל-Valve, והוא אחד הבודדים שנענה לבקשות להתראיין, ולדבריו: "אין דבר כזה Half-Life 3. החברה Valve מעולם לא הודיעה על Half-Life 3. מה שהיא כן אמרה שאחרי Half-Life 2 יהיו עוד שלושה פרקים ואנחנו קיבלנו רק שניים מהם, אז מה שניתן לטעון היא שישנה הבטחה בלתי ממומשת. כל דבר אחר שאנו עשויים לחשוב עליו, כמו משחק או המשך מלא, מעולם לא הובטח."

בהמשך דבריו של המקור: "כאשר הם עשו פרקים עבור Half-Life 2 זהו כנראה היה המאמץ הטוב ביותר והחזק ביותר שקרה לכיוון פרויקט של Half-Life. יש  אנשים שעבדו על פרקים ל-Half-Life, אנשים שסיימו את Half-Life: Episode 2, שכבר דמיינו לאן הם רוצים שיהיה הדבר הבא שהם יבשלו, ורצו לשמור על הגלגל מסתובב."

"אין ספק שמה שקרה זה שהרבה דברים השתנו עבור Valve. חבילת ה-Orange Box הושקה ועשתה את שלה. אנשים שאכפת להם מ-Team Fortress היו עסוקים בעניינים שלהם. היו אנשים שניסו להשיג משהו שיתקדם עם Counter-Strike שוב. והיו אנשים ששיחקו משחקים אחרים וזה מה שהוביל ל-Dota 2."

למרות כל מה שנאמר, Game Informer אינם לוקחים את העירבון על דבריו של המקור האנונימי ואף אחד מחברת Valve לא אישר או הכחיש את הדברים שנאמרו בראיון.

בהמשך הראיון, נאמר גם: "יש לך את פלטפורמת Steam עצמה. Left for Dead. Portal 2. קבוצות החומרה. יש לך קבוצה של פרוייקטים גדולים וקטנים שעובדים עליהם. כל זה מקבל יותר כובד מאשר עוד פרק של Half-Life. יש משהו עם הפרק השלישי הזה שלא יושב טוב אצל Gabe [מנכ"ל החברה] ואחרים ב-Valve. בסופו של דבר הרעיון פשוט "יגווע למוות". האנשים שניסו להחזיר את הפרויקט לחיים מצאו את עצמם מעדיפים לעבוד על פרויקטים אחרים. ומה שקורה זה ששום דבר לא מתקדם עם Half-Life.”

ובאשר ללמה Valve לא מדברים על זה יותר? הסיבה היא פשוטה: "בכל פעם שהם מדברים על זה, אז "הרעב" חוזר. לכן הם מתעלמים ממנו [מהמשחק]. הכאב ישכח עם הזמן."

ובנימה עצובה לחלקנו, מה אתם חושבים על כל המידע? האם הוא אמין בכלל? האם זה טריק? אם הוא אמין עד כמה אתם עצובים? ספרו לנו בתגובות.

אודות אופק שלינגר

גיימר וגיק בנשמה לומד בבליך, רמת גן חלק מפרויקט גבהיים מגמת סייבר משחק ראשון: COD BO1 . סדרת משחקים אהובה: Saints row.

השאר\י תגובה