טריילר ראשון ל-Ant-Man and the Wasp של Marvel

אחרי המתנה ארוכה, אנחנו מקבלים סוף סוף את הטריילר הראשון לסרט הקומיקס המצופה Ant-Man and the Wasp

"הפנתר השחור" ו"הנוקמים: מלחמת האינסוף" מקבלים את רוב תשומת הלב בחדשות הקולנוע ובעיני המעריצים לאחרונה, כך שדי שכחנו משני הגיבורים הקטנים (משחק מילים מכוון) של היקום הקולנועי של Marvel- הידועים בתור Ant-Man וה-Wasp. אבל אחרי קצת סבלנות, אנחנו מקבלים טריילר ראשון לסרט ההמשך המצופה.

בטריילר החדש, שתראו עוד רגע, הסרט ממשיך את סיפורו של אנטמן אחרי האירועים שהתחוללו ב"קפטן אמריקה: מלחמת אזרחים" עם סקוט, האנק והופ כעת במנוסה מהממשלה, ככל הנראה בגלל שישנן סוכניות שרוצות את הנוסחה של האנק. אבל לפי תקציר הסרט, הסיפור יותר יתרכז בעברם של הופ והאנק.

אפילו שכל שאר סרטי Marvel התחילו להגביר את המצחיק, אנטמן עדיין מרגיש קליל, כייפי וחדש. אנחנו לא מקבלים יותר מדי בטריילר לגבי העלילה או ההרגשה הכללית של הסרט חוץ מהקטנות והגדלות די מצחיקות. אבל אנחנו כן מקבלים מבט קצר של נבלית הסרט Ghost והבכורה הקולנועית של ביל פוסטר, המוכר בתור הגיבור Goliath, אותו משחק כוכב "המטריקס" לורנס פישבורן.

מבחינתי, השיא של הטריילר זו אוונג'לין לילי בתור הופ ואן דייק- החליפה של ה-Wasp פשוט נראת מושלמת ואוונג'לין נראת כאילו היא נולדה להיות גיבורת על ואני בטוח שהיא תגנוב כל סצנה בסרט החדש כשיצא ב-6 ביולי 2018.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה