משחק המובייל One Piece: Bounty Rush מגיע למערב

הכינו את האצבעות – One Piece: Bounty Rush, משחק המובייל המבוסס על האנימה הפופולרית והבלתי נגמרת עומד להגיע למערב עוד השנה.

Bandai Namco היא המפיצה הראשית של משחקי המחשב והמובייל של האנימות הפופולריות ביותר ביפן ובעולם. רק השבוע יצא סוף סוף לשוק משחק המכות Dragon Ball FighterZ וכבר אנחנו מקבלים הכרזה חדשה מהחברה – אבל הפעם על משהו יותר בקטנה. One Piece: Bounty Rush, משחק מובייל המבוסס על האנימה המצליחה והארוכה מתבסס על משחק שיתופי מקוון מגיע רשמית למערב למרות שגם הגרסה היפנית וגם המערבית אמורות לצאת במהלך השנה, אין שום אישור ששתי הגרסאות יצאו באותו הזמן – ואם נסתמך על ניסיון העבר של משחקי המובייל של החברה, אפשר להניח שמדובר בשתי השקות נפרדות. . מהטריילר הראשון אפשר לראות שמדובר במשחק פעולה מגוף שלישי ושחקנים אמורים לקחת חלק באותה המפה. עוד לא ידוע יותר מדי על המשחקיות ועל התוכנית העסקית של המשחק. כבר אפשר למצוא שמועות ברשת שמדובר במשחק מסוג MOBA בו שתי קבוצות של שחקנים אנושיים יתחרו זו בזו על פני המפה, אבל אין לכך הוכחות מובהקות ועם הזמן נדע יותר.

One Piece: Bounty Rush יצא מתישהו במהלך שנת 2018 עבור מכשירי אנדרואיד ו-Ios. למרות שגם הגרסה היפנית וגם המערבית אמורות לצאת במהלך השנה, אין שום אישור ששתי הגרסאות יצאו באותו הזמן – ואם נסתמך על ניסיון העבר של משחקי המובייל של החברה, אפשר להניח שמדובר בשתי השקות נפרדות.

https://www.youtube.com/watch?v=6Q4C4jHpuo8

אודות יונדב צבקר

סטודנט לספרות, בוגר ישיבת מעלה גלבוע, גיק ודוס.

השאר\י תגובה