נחשפו פרטים חדשים אודות המשחק Anthem

פרטים חדשים אודות השרתים, משימות יחיד, Co-Op ועוד הפתעות טובות נחשפו על המשחק Anthem.

כבר זמן רב שידוע לנו על העבודה של BioWare על המשחק Anthem, ועד כה שאלות של מעריצים לא ממש קיבלו תשובה. רק לאחרונה פרטים על New Game Plus, עליית הרמות וסוף המשחק זכו לצאת לאוויר העולם בזכות זה.

Mark Darrah (המפיק בפועל של המשחק) לקח על עצמו לענות על שאלות רבות של מעריצים בטוויטר. בין הדברים ש-Darrah אישר זה שמצודות ב-Anthem לא יהיו חלק מהמשימות של הקמפיין עצמו, אלא כמשימת תוספת המתאימה לרמה גבוהה.

ציוץ אחר שעליו ענה Darrah הוא לגבי עניין השחקן היחיד בקמפיין. כעת אנחנו יודעים שניתן לשחק גם לבד במהלכו, אבל עלינו לבוא ולקחת בחשבון שהמשימות בו מיועדות לקבוצה של 4 שחקנים. במידה ואנחנו נתקלים במשימה המיועדות ל-3 אנשים, אותה משימה תתבצע בקלות רבה יותר אם לא נבצע אותה לבד.

פרטים נוספים ש-Darrah אישר הם: תהיה לנו האפשרות לייצור מספר מסויים של פרילנסרים (דמויות) עבור עותק אחד של Anthem. מי מאיתנו שלא יהיו לו חברים לשחק איתם במשחק, למערכת יש אפשרות למצוא שחקנים אחרים המחפשים קבוצה, על מנת לבצע משימות יחדיו. משימות שהן חלק מהסיפור הולכות להיות באופן יחסי בקווים ישרים, וזאת מפני שהאופציה למשחק חינמי הולכת להיות מופצת ברחבי העולם.

אז לכל אלה מכם שהתעניינו, המשחק Anthem הולך לצאת ב-22/10/19, עבור ה-Playstation 4, Xbox One ו-PC. נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

https://twitter.com/BioMarkDarrah/status/1028647809543634944

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה