יוצרי המשחק Elden Ring מפתיעים עם חגיגת שנה למשחק

Elden Ring מציין שנה למשחק ויוצריו מוצאים טבלת תוצאות על הנעשה במשחק

בעקבות חגיגת שנה למשחק מלא ההייפ Elden Ring יוצרי המשחק החליטו לציין את הארוע באמצעות פרסום טבלת סטטוסים מיוחדת שמציינת את הנעשה במשחק. הטבלה כוללת נתונים ממליוני שחקנים ומציינת בין השאר שמאז שהמשחק יצא היו יותר מתשע מיליארד מקרי מוות במשחק,יותר ממיליארד זימונים וכ-5.9 מיליארד נסיונות להלחם בבוסים הקשוחים של המשחק עם מליניה (Malenia, Blade of Miquella) שמובילה את הרשימה עם 329 מיליון נסיונות כושלים לנצח אותה ובעקבותיה מרגיט (Margit, the Fell Omen) והלימגרייב טריי (the Limgrave Tree Sentinel) במקומות השני והשלישי .

88 אחוז בין מיליארד הזימונים המצויינים למעלה היו במשחקי קו אפ, הקסמים הפופולרים היו Rock Sling ,Crystal Torrent ,Glintstone Pebble ,Greatblade Phalanx וכמובן Rotten Breath. הכישופים הנצרכים ביותר היו Blessing of the Erdtre ,Bestial Sling ,Golden Vow ,The Flame of Frenzy ובאל נשכח את Bestial Vitality.

נראה שהמשחק אכן עומד בציפיות ושמעו הולך לפניו בצדק – הוא זכה בכמה פרסים על היותו משחק השנה ועבר את רף ה-20 מליון במספר המכירות העולמי. מי שעוד לא שיחק בו מוזמן לנסות אם הכתבה לא הפחידה אותו והוא מוכן לאתגר. Elden Ring זמין ב-Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5, ולמחשב האישי. יוצרי המשחק אישרו שהתוספת Shadow of the Erdtree אכן בפיתוח אז יש עוד למה לצפות.

אז למה אתם עדיין קוראים? לכו לשחק

 

אודות אור

השאר\י תגובה