מפת הדרכים של Anthem נחשפת

דברים טובים ורבים מצפים לנו לאחר ההשקה של המשחק Anthem.

כבר זמן מה מפתחי המשחק Anthem מדברים על מה יהיה כאשר יגיע הזמן והוא ישוחרר אל הקהל הרחב. אנשים יסיימו את הסיפור והמשימות ומה יבוא הלאה? עכשיו שנשחפה מפת הדרכים לגבי מה שמצפה לנו אחרי שיחרור המשחק לשוק, נדמה שיש הרבה למה לצפות.

השלב הראשון יגיע בתחילת חודש מרץ, בו תעלה המשחקיות ה-1: Echoes of Reality, והוא יהווה המשך לנרטיב המתמשך של Anthem. העלילה של המשחקיות ה-1 תחולק ל-3 חלקים שונים. ה-Evolving World, Stronger Together ו-Cataclysm. החלק האחרון שעתיד לבוא מתואר כ"אירועים בעולם המתרחשים בזמן מוגבל", המערבים בתוכם שינוי במזג האוויר, אויבים חזקים יותר ועוד המון דברים חדשים לעשות. ככה שאנחנו די מצפים לאותם אירועים מיוחדים.

Echoes of Reality יביא איתו למשחק פרסים, מבצרים ומשימות חדשות. יחד עם כל זה אנחנו נזכה לראות מערכת התקדמות מורחבת, גילדות ולוח תוצאות. נכון לרגע זה אין לנו תאריך רישמי עבור כל התוספות הללו, או אילו עוד הפתעות תוספת המשחקיות צפויה להביא איתה. מה שבטוח זה שכן מצפה לנו תקופת המתנה קצרה עד לקבלת המשחק.

Anthem יגיע לחנויות ב-22 לפברואר, עבור ה-Playstation 4, Xbox One ו-PC, אז בנתיים צפו גם בטריילר שיחמם אתכם לקראת ההשקה

אילו עוד תוספות והפתעות אנחנו צפויים לקבל באחד המשחקים היותר מצופים של השנה? האם יצא לכם להתנסות כבר בבטא שלו? איזו חלפה הכי אהבתם? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה