“אקווהמן”: טריילר אחרון מציג לנו את מגן שבעת הימים

הטריילר האחרון לסרט גיבורי העל שכולם מחכים לו השתחרר, ואנחנו רואים את מסעו של אקווהמן של ג’ייסון מומואה בדרכו להיות מלך אטלנטיס.

“אקווהמן” יציג את סיפורו של ארתור קרי, בנה של מלכת אטלנטיס לשעבר- אטלנה (ניקול קידמן) ושל בן תמותה (טמורה מוריסון). אחרי שחי חיים נורמטיבים לגמרי, ארתור נקרא להגנת אטלנטיס אחרי שגילה שאחיו- אורם (פטריק ווילסון) החליט להכריז על מלחמה בין האנשים בים לאנשים באדמה.

עכשיו, הסרט קרוב מתמיד והגיע הזמן לטריילר האחרון שיבנה את המתח לקראת בואו, ואנחנו מקבלים במסכינו פעם נוספת בקצרה את סיפור המהפך של הגולש האהוב עלינו, אל הנסיך בעל חליפת הזהב.
אתם מוזמנים לצפות בטריילר המלא והאחרון למטה:

ג’ייסון מומואה קיבל ביקורות די טובות על גילומו של “אקווהמן” ב-“ליגת הצדק“, למרות האכזבה הכללית מהסרט. הציפייה הדי ברורה מהסרט היא הצלחה לא קטנה בקופות, ציפייה שכנראה תתממש, אבל מבחנו האמתי יהיה, לדעתי לפחות בביקורות.
מתגובות ראשוניות מהמבקרים קיבלנו בינתיים אהדה, ומהטריילר האחרון אנחנו בינתיים יכולים להבין שנקבל הרבה אפקטים מרשימים משולבים עם סיפור חזק שאמור להדביק את הצופים למסך. אז בואו נקווה, שהמבקרים הראשוניים צודקים.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה