חבילת ההרחבה ARK: Scorched Earth הושקה היום

היום (ה-1 לספטמבר) הושקה ההרחבה הראשונה למשחק ARK: Survival Evolved, העונה לשם Scorched Earth. ההרחבה החדשה לוקחת את השחקן לסביבה מדברית חדשה.

ההרחבה Scorched Earth זמינה לשחקנים החל מהיום דרך ה-Steam ודרך חנויות הקונסולות השונות. ההרחבה מציעה יצורים חדשים, אביזרים חדשים שניתן להכין דרך מערכת ה-Crafting במשחק, מכניקת משחק חדשה ועוד עשרות הברקות נוספות. כל אלה ידחפו את השחקן לקצה גבול היכולת, והכל מעל חולות המדבר.

ארץ מדברית ועשרות חידושים. Scorched Earth
ארץ מדברית ועשרות חידושים. Scorched Earth

למי שלא מכיר את משחק המקור, ARK: Survival Evolved הוא משחק הישרדות ובנייה (בדומה לכותרים דוגמת Minecraft, Don't Starve ודומיהם). בהרחבה, הדמות אותה משחק השחקן מתעוררת ערומה, מיובשת, רעבה ובאופן כללי לא במצב אופטימלי במיוחד לשהות ארוכה במדבר. על השחקנים לצלוח את איתני הטבע ואת מזג האוויר. אלה שיצליחו יוכלו לעבור הלוך ושוב בין מפת ההרחבה Scorched Earth למשחק הבסיס, יחד עם כל הציוד החדש, הכלים, כלי הנשק, והיצורים המאולפים שהצליחו ליצור או למצוא. ובעולמנו, המשחק יכלול תמיכה ב-NVIDIA Ansel, מערכת מהפכנית המאפשרת צילום מסך מכל זווית, ותמיכה בתצלומי 360 מעלות תוך יכולת לשתף את אלה האחרונים ברשתות החברתיות.

בנוסף, שחקני ה-Xbox מקבלים את העדכון החדש (v739) ששוחרר למחשב בחודש שעבר, כמו גם תמיכה מלאה ב-HD המשודר על 720p ב-UI של 1080p. גם ה-MOD שנוצר על ידי השחקנים, "Primitive+" מושק אף הוא ל-Xbox. נוסף על העדכון מקבלים כלל השחקנים שני יצורים חדשים, חכת-דיג חדשה ומכניקת דיג חדשה.

המשחק וההרחבה זמינים ל-PS4 ,Xbox One ולמחשב האישי.

אודות נתי סדגי

נתי, בן 23 מאשקלון, סטודנט להוראת לשון והיסטוריה. אוהב טיולים ארוכים לאורך החוף (לא באמת), להתאמן (קרוספיט, בהתאם לטרנד העכשווי), וכמובן גיימינג על צורותיו. 'סאקר' של red hot chilli peppers אבל זה כבר סיפור אחר. אם הייתי חיה הייתי ניבתן, ואם הייתי מאכל כנראה שהייתי שקד מרק.

השאר\י תגובה