הפרק הראשון בקמפיין של Battleborn יצא ב-13 באוקטובר

למרות המכירות היחסית מאכזבות, הצוות של Gearbox ממשיך לתת גז על תוכן עבור Battleborn. המפתחים מספקים לנו עדכון על התוכן הקרוב שלהם, פרק ראשון בשם Attikus and the Thrall Rebelling, בנוסף אליו נקבל מצב משחק PvP חדש בשם Face Off. "אנחנו ממשיכים לעבוד כל הקיץ על תוכן חדש, גיבורים חדשים, מפות ומצבי משחק חדשים תוך כדי עדכון שוטף של השחקנים שלנו וקבלת פידבק שלהם על מה חשוב להם. כתוצאה מכך, דברים לוקחים יותר זמן ממה שחשבנו. כל פרק סיפור שנוציא יהיה זמין לקמפיין יחיד או Co-Op עם עוד שלושה חברים. ה-Operations עצמם יהיו בעצם Side Stories שמסבירים קצת על ה-Lore של כל גיבור. הם כמובן קצרים יותר מהסיפור המקורי אבל הם כאלה שאפשר לשחק אותם שוב ושוב. כל פעם שתשחקו זה יקדם אותכם לעוד סיפורי רקע, סקינים, תארים ו-Taunts. בנוסף הדיאלוג, אויבים והמטרה משתנה בהתאם לבחירות שלכם".

ה-Operation הבא של Battleborn יקרה ויצא בסתיו, כאשר עוד שלושה אמורים לבוא אחריו בחורף, כלומר אזור דצמבר 2016 עד פברואר 2017. אתם תוכלו לקבל אותם עם ה-Season Pass או לרכוש אותם תמורת 5 דולר בנפרד.

לגבי מצב Face Off, מצב המשחק התחרותי החדש: "שתי קבוצות נלחמות אחת בשניה כדי לנצח את ה-Varelsi. כל קבוצה תצטרך תיאום בין הגנה והתקפה כדי לנצח, להרוג את ה-Varelsi. הקבוצה הראשונה שתגיע ל-500 נקודות, תנצח". ה-PvP הבא כבר יהיה בסתיו ויכיל דמות חדשה: Kid Ultra.

כאמור הפרק הראשון צפוי לצאת ב- 13 באוקטובר, ובהחלט יש למה לצפות. אז מה אתם חושבים על התוכן החדש? ספרו לנו בתגובות.

אודות גדי ברקוביץ׳

30+ שנות גיימינג וזה רק נהיה יותר חמור... גיימר מושבע , ספורטאי מפוספס, מנהל בכיר בעולם הייטק ואפילו אבא לשלושה.

השאר\י תגובה