ארנולד שוורצנגר חוזר בתור המחסל בסרט השישי בסדרה

ארנולד שוורצנגר מודיע שהוא ייקח חלק בסרט הבא של שליחות קטלנית.

אחרי ההודעה שהבמאי האגדי ג'יימס קמרון יאתחל את הסיפור של סדרת הסרטים "שליחות קטלנית", כולם שאלו רק דבר אחד, האם ארנולד שוורצנגר יחזור לשחק בתור המחסל? התשובה היא כן.

פעם אחרונה שראינו את שוורצנגר בתור הסייבורג הבלתי ניתן לעצירה היה בזוועה הקולנועית "שליחות קטלנית: ג'נסיס" שבעצמה איתחלה את סדרת הסרטים בכך שפחות או יותר ביטלה את האירועים של שלושת הסרטים הראשונים האהובים. אבל כעת, שוורצנגר חוזר בתור הסייבורג המזדקן על מנת לתקן את טעויות העבר.

בזמן פסטיבל קאן בצרפת, שוורצנגר חשף שהוא נבקש עם קמרון ושהוא יחזור לתפקיד בדרך כלשהי:

זה חוזר. זה ממשיך קדימה. יש לו(קמרון) כמה רעיונות טובים לאיך להמשיך את הכותר. אני אהיה בסרט.

ציטוט לקוח מהלינק הבא.

ההחלטה של שוורצנגר לחזור לתפקיד לא מפתיע אף אחד- מאז שסיים את כהונתו כמושל קליפורניה, ארנולד התחיל לשחק בעוד הרבה סרטים והראה רצון לחזור להמשיך סדרות סרטים שהוא התחיל כמו "קומנדו" ו"קונאן".

הרבה מעריצים (כולל אני) ראו את העובדה שג'יימס קמרון מקבל את הזכויות חזרה ב-2019 בתור קרן אור בין עננים אפורים וגשומים. סוף סוף האיש שנתן לנו את יצירת המופת שהיא "שליחות קטלנית 2: יום הדין" חוזר לעלות את סדרת "שליחות קטלנית" חזרה לגדולה. למרות ולא יביים את הסרט החדש בסדרה, הוא יתפקד כמפיק ותהיה לו את המילה האחרונה. בנוסף, במאי הסרט הולך להיות טים מילר, הבמאי שהביא לנו את סרט הקומיקס המצליח "דדפול".

בואו נקווה ששוורצנגר יכפר על תפקידו כהמחסל המזדקן של הסרט האחרון ונקבל סרט אקשן שיזכיר לנו למה אחת הדמויות הכי מגניבות בעולם הקולנוע זה שלד מתכתי עם עור מזויף ומבטא אוסטרי.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה