עדכונים לגבי 2 דמויות בעונה הבאה של החץ

העונה השמינית של “החץ” הולכת להיות מקושרת מאוד בקרוסאובר הקרוב של הרשת, שיהיה גדוש בגיבורים אהובים, שישתפו פעולה עם החץ. בהם: סופרגירל, אגדות המחר, הפלאש ואפילו באטוומן. ביחד הם ישתפו פעולה כדי לעצור את ההורסנות של האנטי מוניטור. מכאן ניתן לראות שהעונה תמשוך צופים רבים ויש המשווים את יציאתה ל-הנוקמים: סוף המשחק.

למרות ההצלחה האדירה של סדרת האקשן, העונה השמינית תהיה האחרונה ולמדנו שדמות אחת אהובה לא תיקח בה חלק ודמות אגדית אחת כן- הדמות רוי הרפר בגילומו של קולטון היינס לא תהיה ואילו הדמות של קאטנה בכיכובה של רילה פוקושימה תככב יותר.

בעונה השמינית נראה את אוליבר חוצה שבילים עם קאטנה. בעונה השלישית ראו את השניים כבעלי ברית, קאטנה סייעה לאוליבר להשתקם לאחר תבוסתו בידי רגס אל גול ולאחרונה קאטנה נראתה בעונה הרביעית. בעונה שמינית היא תחזור בפרק השני.

בנוסף, דמותו של רוי הרפר לא תשתתף בעונה השמינית של החץ. בעונה השביעית הוא הופיע בזמן ההווה ובסיפורי ההבזק קדימה כשהוא מסייע לצוותים. הודגש בעמוד הטוויטר של השחקן קולטון היינס שאי השתתפותו בסדרה לא הייתה בחירה שלו.

עצם היותו של רוי הרפר דמות מרכזית גרמה להפתעה בביטול השתתפותו בעונה השמינית, במיוחד כשבעונה השביעית נותרו שאלות הקשורות לגביו ללא מענה. אך יחד עם זאת הסדרה תמיד הייתה סיפורו של אוליבר קווין ולכן הוא יקבל עדיפות ולא רוי הרפר. בעונה השמינית ישודרו 10 פרקים, שיהוו סגירת מעגל לדמותו של אוליבר קווין.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 17, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה