נעמי

Naomi – טריילר לסדרת גיבורי העל של CW

Naomi, גיבורת העל החדשה של CW, מקבלת טריילר לקראת היציאה הקרובה של הסדרה באמצע ינואר.

בסדרה תגלם Kaci Walfall את נעמי, בחורה סקרנית שחוקרת האם קיימים גיבורי על או לא ולבסוף מופתעת הרבה יותר מכפי שציפתה. היא מסומנת כמטרה על ידי אקירה (סטפאני מארץ') ו-זומבאדו (קראנסטון ג'ונסון).  לקאסט מצטרף גם אלכסנדר וורית' שמהווה המנטור של נעמי שמגן עליה מכל משמר. מוצאו בפלנטת Thanagar, אשר ממנה מגיעים גם הוקמן והוקגירל של DC. בנוסף, יש השערות בקרב מעריצים רבים שנעמי תתקבל בברכה לייקום החץ, במיוחד לאור העובדה ש"סופרגירל" הגיעה לסיומה בתחילת נובמבר. לפניכם הטריילר:

הטריילר מוצג על ידי Kaci Walfall, הכוכבת הראשית של הסדרה, שמזמינה אותנו להתאהב בגיבורת על חדשה. הטריילר אכן מעורפל וקצר ואנחנו מקבלים הצצה חטופה לדמויות. שחקנים נוספים שיככבו בסדרה המצופה הם: בריאן ברייטמן, קאמילה מורנו, בארי ווטסון, מוזם מקאר, מרי-צ'ארלס ג'ונס, וויל מיירס, Daniel Puig ו-איידן גמה. הסדרה תופק על ידי אווה דוברני.

דמותה של נעמי כבשה את הקהל בזמן קצר, לנוכח העובדה שהפכה לחברה בליגת הצדק זמן קצר לאחר שנוצרה וכונתה שם "Powerhouse". הקומיקס "Naomi: Season One" פורסם ב-2019 בלבד, התקבל באהדה כשהוצג בקומיקון ובכך מוכתר כהישג מרשים. אין ספק שהציפייה לסדרה גדולה והשאלה אם היא תהיה מוצדקת.

"Naomi" תעלה ב-CW ב-2022\01\11.

 

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה