ארטמיס פאול

ארטמיס פאול- תאריך שחרור בשירות ההזרמה Disney+

נגיף הקורונה ממשיך להשפיע על יציאת סרטים ואולפני Disney מחשבים מסלול מחדש. בניגוד לסרטים אחרים של Disney, שלהם נקבעו תאריכי יציאה חדשים, כמו "אלמנה שחורה" ו"מולאן" את ארטמיס החליטה Disney להעביר לשירות ההזרמה שלה: Disney+.

הטריילר החדש של "ארטמיס פאול" חושף את תאריך היציאה של הסרט החדש בשירות ההזרמה Disney+ לאחר עיכובו מתאריך היציאה המקורי באוגוסט 2019. להלן הקישור לפוסט בחשבון הטוויטר של Disney בו מצורפת גרסה מקוצרת של הטריילר הקודם עם התאריך החדש:

לפי הטריילר "ארטמיס פאול" יגיע לשירות ההזרמה של Disney+ ב-12 ביוני. עלילת הסרט מבוססת על הספר הראשון בסדרת הרפתקאות פנטזיה-מדע בדיוני בעלת שם זהה לסרט מאת הסופר האירי אואן קולפר. הסרט בבימויו של קנת בראנה בהתבססות על תסריט מאת מייקל גולדנברג, אדם קליין וקונור מק'פרסון. בסרט ישחקו בתפקידים הראשיים: פרדיה שו ולארה מק'דונל שיגלמו את ארטמיס פאול וסרן הולי שורט, לצד שחקנים מוכרים בהם ג'ודי דנץ', הונג צ'או, נונסו אנוזי, ג'וש גאד ומירנדה רייסון.

נראה שההחלטה להעביר את "ארטמיס פאול" לשירות ההזרמה איבדה מיוקרת הסרט, במיוחד לאחר שהאולפן קיווה שהוא יהפוך לזיכיון גדול כמו הארי פוטר, אומנם כך הסרט החדש יחשף לקהלי יעד נוספים שמתבודדים בבית ומחפשים לראות סרטים חדשים על מנת להעביר את הזמן.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה