לונדון לא מחכה לי, אני מחכה לה! – טריילר חדש ל-Assassin’s Creed Syndicate

כמיטב המסורת, חודשיים לפני שהכותר הבא בסדרת המשחקים הסופר מצליחה – Assassin’s Creed יוצא לדרך, UBISOFT דואגת לפמפם היטב טריילרים, טיזרים ומה לא. העיקר שנתאהב ונרוץ לקנות. זה בהחלט עובד להם.

תפתחו יומנים אנשים, 29 לאוקטובר (תאריך עדכני נכון לעכשיו) זה התאריך בו נרים את ה-Hoodie מעל הראש, נשלוף להב סמויה ונתחיל לצוד טמפלרים עם הגיבורים התורנים שלנו (שבמקרה גם אחים) ג’ייקוב ואיווי (ובעברית – יעקב וחוה) במשחק Assassin’s Creed Syndicate.

בדרך כלל בטריילרים של UBISOFT בכלל ושל Assassin’s Creed בפרט, אנחנו מכירים את הדמויות, קצת על הסיפור, מי הרעים ועוד איזה פיצ’ר חביב ש”אקסלוסיבי ובלעדי למשחק”. הפעם UBISOFT בחרה ללכת לכיוון שונה לגמרי ולהמר על משהו שמצליח לה בכל אחד ואחד מהמשחקים בסדרה, ללא יוצא מן הכלל – אזור המשחק, או ליתר דיוק הגרפיקה ונראות העיר בה נרוץ ונשתולל. הפעם זו תהיה לונדון.

הטריילר הזה שהושק באחד הימים היותר לחוצים של השנה – יום החזרה ללימודים, שם את הפוקוס על היופי שקורה מסביב לסיפור ומפגיש אותנו מקרוב עם כל הפרטים שמרכיבים את חיי העיר הפשוטים שסובבים את הדמויות שלנו בכל רגע, כמו רכבות הענק והתחנות המפורסמות שלהן (אולי יהיה Easter egg של הארי פוטר? תזכרו מי חשב על זה קודם), הספינות ששטות בנהר, סתם קבוצות של אנשים שמסתובבים להם בעיר ועושים מה שבא להם, שוד קטן פה, רצח קטן שם – חיי עיר. לצד כל זה מגיעים להם גם הדברים העצומים שתמיד מעיפים אותנו לדירה ליד, המבנים.

בלונדון יש הכל! כנסיות וארמונות מפוארים, שכונות לונדוניות מטופחות, נמלים פורחים עם מסחר ותנועה מטורפת של אנשים, שכונות עוני עצומות, פאבים אנגליים, אתרים מפורסמים והיסטוריים וכמובן  – הביג בן!

assassins

הטריילר מציג לנו את העיר בצורה הכי יפה שרק אפשר, את הרקע והגרפיקה המרשימה, את התפאורה שגם תעזור לנו וגם תהיה שדה הקרב שלנו, במשחק שסוחב לא מעט אחריות ותקוות. האם מעבר לגרפיקה היפה הוא גם יהיה טוב וחזק כקודמיו המיתולוגים או חצי אפוי ומפוצץ באגים כמו Unity (שגם בפני עצמו היה מהמם…וזהו). את זה נדע בהמשך או עוד חודשיים. במשחק Assassin’s Creed Syndicate.

*תודה להד-ארצי על סיפוק הטריילר והמידע לכתבה זו*

עדיין לא שיחקתם במשחקי הסדרה הקודמים? רוצו לארקדיה, וקבלו מאיתנו קוד הנחה מיוחד בעת הקניה: PCGalaxy114.

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 20 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected] http://aviram.2ya.com/

השאר\י תגובה